Bir insanın güzel/yakışıklı olmasının getirisi nedir?

Evet arkadaşlar insanın güzel/yakışıklı olması o na ne kazandırı artıları getirisi ne olur...çünkü çevremde güzel kızlar yakışıklı erkekler var ve konuıştuğumuzda hiçbir getirisi yok hatta secgilimiz bile yok diorlar sizcede oylemi hiç bir getirisi olmazmı yani...

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• hayata 1-0 önde başlarsın herkesin ilgisi dikkati senin üzerinde olur bir ortama girdiğinde kızlı erkekli kızların gözü sende olur her zaman birilerinin gözdesi olursun oyuncu olma şansın model olma şansın bu yollardan kolaycana para kazanma şansın olur her halükarda hayatta her zaman önde oluyorsun diğer kişiler bende dahil 1-0 lık skorun kaybeden tarafındanız :/

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• güzel bir soru. ancak cevabını sende biliyorsun sanırım. güzel ya da yakışıklı olmak iyidir işte :) herkesin hayalidir.

0|0
    0|0
  • yakışıklı/güzel olan her yerde dikkatleri üzerine çeker onlara bakışmalar, gülücükler, güzel sözler, öncelikler, teklifler gelirken çirkin olanlar böyle bir şeyin varlığından bihaber ömür tüketirler.

Tabi bu dediğim ilk görüş içindir sonrası insanlara kalmış. Çirkinler yalnız kalmayacak ama ilk görüşte kimseyi kendilerine de hayran bırakamayacaklar

0|0
    0|0
  • İlk görüşte tip dış görünüş etkilidir ona göre etkilenirsin ve öylece etkileri üzerinde kalır ve gider konuşursun aşk konusunda kesinlikle tip çok önemli yeni tanıştığın kişiler için geçerli ama yıllardır tanıyorsun ve iyi biliyorsun onu bu derece anlaşabilmek yetiyor yani kendine bakan güzellikte her zaman 10 adım öndedir liderdir

0|0
    0|0
  • yakışıklı/güzel olmak + bir puandır fakat herşey değildir 2 erkek düşün bir kızı seviyor birisi yakışıklı ama kişiliksizin teki diğeri orta ama çok iyi bir insan ve çok kibar birisi yakışıklı 1-0 önde başlar maça ama kişilikle bu maçı 2-1 e taşıyabilir ;)

0|0
    0|0
  • Ben bugüne kadar gerçek anlamda yakışıklılığımı kullanabilmiş değilim.Kızlar bana bakar dururdu bende g*tüm kalkar havalara girerdim.Havalı gözükürdüm ama amq havalı gözükçem diye doğru dürüst kız arkadaşım olmadı lan .s Şimdi ulan keşke gideydimde o kızlarla konşaydım diyorum eskisi gibi çevrem yok o yüzden yaklaşık 11 aydır yanlızım.

0|0
    0|1
  • güzelin kaybetmek , yakışıklının kazanmak , güzel de bazen kazanır ama nadir .

0|0
    0|0
  • everything! kariyer, aşk, insan ilişkileri, her şeyde etkilidir. hatta güzel insanlar çoğu zaman iyi olurlar, çünkü etrafındaki insanlar ona güzelliğinden dolayı iyi davranırlar. onlar alçak gönüllülük yapmış :)

0|1
    0|0
  • konuştuklarınız yalan söylüyo bence nedemiş recep ivedik Önemli olan ruh güzelliği fakat ruhlar aleminde yaşamıyoruz :)

0|0
    0|0
  • getirisi aşk sevgi konusunda cok gelen oluyo

ama kötü yanı cogu yalan olabiliyo

0|1
    0|0
  • 3 arkadaş gidiyosun bekarsın sevglin yok içlerinde en güzel sensindir gelir sana teklif ederbudur yani :D

0|1
    0|0
  • bazen işe yarıyor bazen yaramıyor.

0|0
    0|0
  • toplum içinde baskın olur başarılı biri olur bence ama bunu kullanmasını bilirse boş akıllı biride olabilir

0|0
    0|0
  • şahsi fikrim pek takmıyorum bir insanın dış görünüşü önemlidir ki bn dış görünüşüme önem vermediğim için de öyl bir seçicilikte yapmıyorum...

0|0
    0|0
  • Sevgili yapma olayı çoğu zaman yakışıklılığa güzelliğe bakmıyor güzelim :) çeneye bakar iş...

1|0
    0|0
  • Güzel / yakışıklı olacağına çenen iyi çalışsın çok daha fazla getirisi oluyor.

0|0
    0|0
  • Getirisi yok ki

erkek özgüveni sağlam olsun daha çok getirisi var.

0|0
    0|0
  • Yarıyor inan bana.

0|0
    0|0
  • aşk akada konar bokada getirisi yok bence .d

0|0
    0|0
  • dış güzellik ilk görüşte yanıltır

iç güzellik beyin güzelliyi kalıcıdır

sende çok güzelsin

0|0
    0|0
  • ilk görüşte iyi izlenim haricinde hiç birşey :D

0|0
    0|0
  • Getirisini söyliyeyim.Kendini beğeniyorsun ve dışarı çıktığında kızlar çaktırmadan bakıyor ve sende havaya girip hiç bir kıza teklif etmiyorsun ve teklif bekliyorsun.Ondan sonrada bu huy oluyor ve yanlız yaşayıp gidiyorsun işte böyle..():)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kim ne derse desin disini begenmedigimiz birinin icini merak etmiyoruz.. kimse disa bakmiyorum benim icin ic güzellik önemli demesin... ama su da var güzellik göreceli bir kavramdir... yani senin güzel / yakisikli dedigine baskasi begenmez... karisik isler bunlar yaaa :D

0|1
    0|0
  • kım ne derse desin hayata 1-0 önde başlıyorsun

0|1
    0|0
  • Getirisi vardır , özellikle kadınsan fazlasıyla ..

Ha şahsım adına karşımdaki yakışıklı/güzel olmuş umrumda değildir ama toplumda getirisi çok fazla .

0|0
    0|0
  • daha fazla dikat çeker buda bence iyi bir şey değil ben benim yorumuma göre konuşıyım herlkezin size ilgi duyması yahut istemesi insanı çok bunaltıyor bana görede getirisi olmuyo sadece göze hoş görünüyosun bu işler şans işi yaa

0|0
    0|0
  • en az artıları kadar eksilerininde hatrı sayılır bir özellik...

0|0
    0|0
  • getirisi yokdur...dış güzellik geçicidir..çok klasik oldu ya.

0|0
    0|1
Yükleniyor...