Ben haklıyım değil mi?

Selamlar arkadaşlar. yıllarca beni platonik olarak sevmiş birine şans verdim.bir kaç aydır tam sevgili sayılmasakta görüşüyoruz.bana karşı çok kibar ve iyi.son bir aydır babası ağır hasta.çalıştığı şehirde yaşıyor. burası ailesinin yaşadığı yere 1saat uzaklıkta.babası da 3saat ötede bir hastanede.şu sıralar bana mesaj atsada gün içinde 3yerde oluyor.dün mesaj attım hiç cevap yazmadı.bu sabah açıklama yapmış babasının işlerinde koşuşturmuş zamanı olmamış.bende pek yapmadığım bişey yaptım trip attım bir dk.bile zamanın yokmuydu diye.beni anlayışsızlıkla suçlamış.ve bu sorunlarım bitsin daha sonra görüşelim demiş.sen zor zamanımda destek olmadın demiş.çok şaşırdım.haklıken haksız duruma düştüm.şimdi söyleyin ben haklı değil miyim?

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın sen ben erkekleri ve bayanları bu konuda anlayamıyorum. SEVDİĞİN İNSAN SONUÇTA isterse aileden biri ölse dahi bu kötü durumu yaşasan dahi sevdiğin insanı herzaman haberdar edeceksin. yok işlerle yoğunmuşta hiç bir iş aralıksız çalışılan iş değildir her saniye harıl harıl durmadan çalışmış mı ? yani 1 dakika teli eline atıp hayatım çok yoğundum cevap veremedim nasılsın çok özledim seni çok seviyorum demesi gerekir. yani 2 kelime mesaj atamıyorsa bırak o erkeği sal gitsin. O bahane zor anımda yanımda olmadın mesaj atıp soruyorsun nasıl yanında olmamışsın o konuştuğun erkekte tam kazmaymış kızma da :=)

0|0
    0|0
    • evet yani1dk ya.ben saatlerce mesajlaşalım mı diyorum.at mesajı iyiym sen nasılsın de bir daha yazma.bir keresinde son zamanlarda seninle ilgilenemiyorum ama sağlık problemlerini halledeyim daha çok ilgilenicem dedi.bende önemli değil baban iyileşsin yeterki dedim anlayışlı davrandım.şimdi anlayışsız oldum:(

• mesajı akşam 8de attım.aslında atmayacaktım ama sonra sen benimle ilgilenmiyorsun demişti bir kere.hep ben mi mesaj atmalıyım sana sende at bana demişti.bir kaç gündürde hep o atıyoru.gündüz 6ya kadar kendi işinde çalışıyor.sonra şehir dışına çıkıyor 7de babasının işlerine bakıyor.akşam 2saatlik yola gidip babasına bakıp tekrar gece eve dönüyor.çok yoğunum dedi. bilmiyorum ya:(

• Ya öyle bahanelerin arkasına geçmesin yok kız gibi sen benle ilgilenmiyorsun hep benmi mesaj atıcam diyorsa o işte problem var derim. yorgunluk bahane niye çok yorgunum canım 1 saat uyuyum uyanıyım konuşalım saatlerce demeli sevdiğiyle zaman geçirmek en dinlendirici zamandır gidip uykunun sırası değil sorumlulugunu bilmeli seninle beraberliğinin bilincinde olmalı sen susma çık dobra dobra söyle bitecekse de biter zaten böyle üzüldükten sonra aşkı yaşamak burundan geliyor

Erkekler Ne Diyor 20

• "Evet haklısın O.O" ?

yok artık içeriği okudum :( Üslubun kötü biri vardı şans verdim ? Şans vermek kısmı kendini üstün görme ile ilgili bir sözcük şimdi sana göre sen ne yaparsan yap haklısındır çünkü sevmiyosun karşındakinin bir önemi yok sen ona lütfedip şans verdin daima haklısın değil mi müjgan ?

1|1
    0|0
    • hayır yani uzun zaman sonra kabul ettim haberim yoktu aşkından.gizliymiş.

• Haksızsın. Adamın biraz aklı varsa sorunlar bittikten sonra da görüşmez. Bence haklı mıyın diye soracağına bunca yıl beni sevip peşimden koşan adamı nasıl bu kadar çabuk soğuttum diye sormalısın.

0|0
    0|0
  • Haklı misin? Sen birini ailenden birini kaybetme korkusunu yaşadın mi o psikolojiyi gördün mü bildin mi hiç? Adam 3'e bölünmüş bunu sen kendin söylüyorsun zaten bu ne demek diye düşündün mü? Onun yerine az biraz kendini koydun mu da haklı haksız davası güdüyorsun. Haklı olsan ne kazanacaksın haksız olsan ne? Adama zor gününde bir desteğin faydan olmadığı gerçeğini değiştirecek mi bu? Yaş aralığına gitti gözüm trip attım deyince. Bazı insanlar 7 sinde de 70 inde deaynı demek ki demek geldi içimden. Haksızsin hemde çok. Bunları düşünüp haklı haksız davası güttüğün için haksızsin. Platonigimdi moduna asla girme sakin. Di çünkü artık değil. Bunu gözden kaçırma bence. Ve bu olayı da büyütme daha fazla.

0|0
    0|0
  • haklı veya haksızsın demicem ama hastalık gerçekten çok zor bişey başına gelen daha iyi bilir o hastane koşuşturmaları insanı çok yıpratıyo hakkaten ( babamdan biliyorum) moral verirsen daha iyi olur bu sevginin artmasına da vesile olur hem sana daha çok bağlanır. iyi günde herkez dost mühim olan zor zmanda yanında olmak

0|0
    0|0
    • artık inanacağını sanmam anlayışını gördüm dedi.

• İşin içinde sağlık var. Bence kötü zamanda trip yapmışsın.Emin ol hastane ortamında gözün sevdiğini bile görmüyor..

Hasta olan canından çok sevdiğinse. Anlayış göster ve sevdiğin erkekten özür dile..

Böylelikle ona değer verdiğini göster.

0|0
    0|0
  • haklı değilsin..babası rahatsız açmışın telefonu cevap vermiyon? oldumu şimdi?

0|0
    0|0
  • olabilir böyle şeyler. trip atman gerekmezdi. defalarca mı yaptı ilk kez mi?

0|0
    0|0
    • yani genelde hep cevap veriyor

• iyide şimdi beni düşünmüyordur bile baksana yoğunluktan.üzgün bile değildir öyle olsa mesajıma cevap yazardı.

• üzgün değildir derken. çok mu mutludur şuan yani?

• bence haksızsın .

0|0
    0|0
  • Ama çok küçük meseleler bunlar ki sende pek ilgili değilsin gibi ona, bence uygun anda uygun kararı vermen daha doğru olur...

0|0
    0|0
  • Haklı tabikide.Babası hasta imiş.Onun kafasında binlerce düşünce vardır şimdi.Anlayışlı olman gerekirdi bence..

0|0
    0|0
    • evet aynen öyle yazmış.kafamda bir sürü düşünce var diye.ben bu arada seni de düşünüyorum ama sen tatmin olmuyorsun demiş.

• Seninde haklı yönlerin var 3-5 dakikasını sana ayırabilirdi.Ama daha çok halklı onu mazur görmemen gerekirdi.Neyse düzelir takma kafaya..

• benim durumumu yaşayan bilir demiş.ne desem anlamazsın demiş.

• Değilsin.

0|0
    0|0
  • Kısmen haklısın -hemen trip atma şans verdin diye köpeğin olmasını bekleme -akşam iki satır yazabilirdi sana ordada o hatalı

0|0
    0|0
    • evet bende onu diyorum haksız duruma düştüm

• Aynı konuma birde kendini koy...ya o sana trip atsaydı böylr bişey için..ne düşünürdün...biraz duyarlı ol lütfen...

0|0
    0|0
  • Ya çocuğun derdi başından aşkın bide trip atıyosun. Tribiniz batsın ya. Bu kızlar iflah olmaz

0|0
    0|0
    • ya bir daha aramazsa:((

• tamamda babası hasta diye ben niye özür dileyeceğim.haksız olduğumu kabl etmişim.

• Babası hastayken yanında olmayıp trip attığın için güzelim

• Sen haklı değilsin.

Bir Erkek için babası herşeydir onu kaybederse yapayalnız kalır. bu zamanlarda ne olursa olsun trip yapmıcaksın alttan alıcaksın halden anlıcaksın !

0|0
    0|0
    • evet ya ama bir daha aramazsa baksana sonra görüşelim dedi.bu ne demek şimdi:(

• yani benim sorunlarımı kaldıramıyorsun,sorunlarım bitince görüşelim dedi.

• tamam işte hep ilgi bekleme çocuktan birazda anlayış göster

• kendini onun yerine koy. ben eşimle meşajlaşırken hiç trip atmazdı çalışırken müşteriler bazen o kadar yoğun olurdu ki mesajına ancak akşam cevap verebiliyordum çocuğu sıkboğaz etme bu konuda bu hiç büyütülecek mesele değil sakin ol biraz

0|0
    0|0
  • sen cocugu tipsiz diye mi süründurdün peşinden:)

0|0
    0|0
  • sonuna kadar haklısın bacım :)

0|0
    1|0
  • Haklı değilsin.

0|0
    0|0
  • Tek kelimeyle haksızsın.hastalık bu.tabi yıllarca platonik sevdi ya, vazgecmez sanıyorsun galiba.git özür dile,kırmışsın çocuğu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayır haklı diyilsin tatlım.biraz abartmışsın.babası hasta sonuçta.destek olacağına trip atmışsın.Ben sevgilime babası hastayken beni boşver babanla ilgilen.yalnız bırakma diyodum.yine de arıyodu her fırsatta beni.keşke öyle atarlanmasaydın çocuğa.aile meseleleri işte.napsın?yazık ona da

0|0
    0|0
  • babasının agır hasta olduğunu soylemıişsın...inan böyle durumlarda gözün hiçkimseyi ,hiçbirşeyi görmez...tecrübeyle sabittir:) kızma bana ama haklı değilsin bence...ki sabah sana açıklama yapmış adam...zamanım olmadı dıye ...neyse aşılmıyacak bir sorun değil...ara konuş bence...ve biraz da empati yap olurmu:)

0|0
    0|0
    • mesaj attım 1saat önce ama cevap vermiyor kusura bakma dedim.yani bende haklıyım ama o da işte üff.

• cevap verır...vercek yani...adam seni yıllarca platonik sevmiş...bu yüzden seni bırakcak deıl heralde...sakin ol mesaj çekme dırekt ara...uzgun olduğunu dıle getır...zaten gerısı gelır sonra

• arasamda açmaz.çok peşinden koşmuş olurum.mesaj attım hatalı olduğumu kabul ettim artık onun bişey yazması gerek.

• seni haklı bulamadım..trip atmak yerine keşke yardımcı olabileceğim bişey var mıfalan deseydin..doğru söylüyo zor zamanı onun yanında olmalısın ve alttan almalısın bence

0|0
    0|0
    • :((

• yanlış anlama yaşadım biliyorum.inan insanı gözü hiç bişey görmüyo. dua et o seni düşünüyormuş

• evet normalde ilgili zaten,sevgisini belli ediyrdu.işte bende dün cevap atmaynca br de bir daha yapmasın diye uyarmak için trip attım daha kötü oldu:((

• haklı değilsin. çocuk sana zaten babasının durumunu ve kendisinin nasıl zorlukta olduğunu söylemiş. sen onun sevgilisi olarak kötü gününde yanında olman gerekirken yaptığın çocukluğa bak. ya artık şu trip atmaktan vazgeçin de sevene ve sevgiye sahip çıkın.

0|0
    0|0
  • Haklı değilsin.Anlayış göstermen gerekiyordu.

0|0
    0|0
  • ''yıllarca beni platonik olarak sevmiş birine şans verdim'' Sadaka veriyor sanki.

0|0
    0|0
  • bencede gereksiz trip olmuş bu

sonuçta 3 ayrı yerde diyorsun

0|0
    0|0
    • evet herkesde senin dediğin gibi diyor:(

Yükleniyor...