Insanlar neden böyleler

dershane öğrencisiym benim taksitlerim bitti arkadşmın babasının işleri iyi değil diye bu aralar dershane taksitinin bir bölümünü ödeyemedi ama sınıfa gelip diğer öğrencilerin yanında rencide edecek sekilde yarın para getir dediler böyle yapmak zorundalar mı daha uygun bir dille kız tekken isteseler ne olur sanki kızı küçük düşürücü sekilde davranmalarına gerek yoktu olabilir insanlık hali babasının işleri iyi olmayabilir siz olsanız böyle bir durum karşısında ne yapardınız ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• O karakterde insanlardan nefret ederim bu ne kendini bilmezlik bu ne küstahlık ! Yaptıklarının adı var hemde çok ağır bir adı ! Arkadaşının yerinde olsam kendimi ezdirmezdim sınıfın ortasında haddini bil sekreter parçası çık dışarı ders sonunda konuşuruz demesi gerekirdi. Yoksa senin dersanendeki gibi karaktersiz haysiyetsiz tipler arkadaşın geri adım attıkça üzerine giderler genelde pasif karaktersiz insanların yaptıkları bir davranıştır zaten ..

Not: Çok sinirlendim insan insana bunu yapar mı diyebileceğiniz deyimler üretiyorum şuan !

1|0
    0|0
    • bende içimden neler ddm kıza da normal davrandım onlarla ilgili soru sormak istemedim en yakın arkadşm üzmekte istemiyorum müdüre birsey desem hallolacağını bilsem derim ama zeytinyağı gibi üste çıkarlar

Erkekler Ne Diyor 8

• dershaneyi bırakın protesto edin. başka bir dershaneye gidin varsa imkanınız. demek ki sizde ödemeseniz sizinde kalacağınız muamele o.

1|0
    0|0
  • oha yani..nasıl bir dersaneymiş o..aynı sınıfta olsam müdahale ederim..dingonun ahırımı la burası bu ne densizlik derim yani..

1|0
    0|0
  • Kendi aranızda para toplayıp dersane taksidini tamamlayın. Ve o para isteyen kişinin masasına atın. Kızarsa size yakışanı yaptık dersiniz.

1|0
    0|0
  • Bunu burada bize söylemenin hiç bir anlamı yok güzelim. Git dikil karşılarına çek kılıcını bizzat onlara söyle. Sen söyleyemezsen dersanenin telefonunu bana ver ben arar söylerim...

1|0
    0|0
    • hocalardan birine söyledm dediki onlarda kendince düşünüyo onun gibi pek çok öğrenci var dediler öğreetmenlerin maaşları ödenemiyo dedi ddm tammda sınıfın ortasında söylemenin manası ne öyle kendilerini haklı çıkarıyorlar

• Hocaya değil onu söyleyen öküz kimse git bizzat ona söyle. Hoca gidip onu uyarmaz ki. Sen adama deki bir daha böyle yapma...

• sktir git para mara yok derim

1|0
    0|0
  • herkesin içinde parayı yüzüne fırlatır bir daha da o dershaneye gitmem

1|0
    0|0
  • işte ben iflas ettiğimiz bir dönemde aynı durumla karşılaştım ve tertemiz bir çocukken o ortamdan, hayattan, okuldan, bulunduğum camiadan ayrıldım.. yıllar geçti, alkolle tanıştım, her türlü pisliğe girdim çıktım ve bunların vebalini hep o insanlara yükledim..

1|0
    0|0
    • çok vicdansızlar ya.. düşmez kalkmaz bir Allah olabilir insanlık hali herkesin basına gelebilir bunu anlayamıyorlar

• ya yaslarını baslarını almıs insanlar ben yaş olarak küçügüm bu saattn sonra gidip benden büyüük birine akıl veremem

• bekle ve gör sadece.

• Ticari eğitim ne bekliyorsun ki. Öğrencimisiniz orada onlar için,hayır sadece müşteri.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• buyrun PARANIZ DİYE BAĞIRIR herkesin içinde ve dersanden ayrılırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...