Replica / bizim tabirimizle çakma telefon kullananlar

Arkadaşlar özellikle 2013 yılında çakma telefonlar inanılmaz çoğaldı. 1. 2. 3. 4. kaliteye kadar teller var fiyatlarıda ona gore. En yükseği 500 tl

link linkte de görebileceğiniz üzere 1. kalite replica telefon bunlar. Telefonu yakından gidip gördüm farklı mağazada. Görünüm vs. herşeyi aynı kalemini bile yapmış adamlar. 1,6 ghz hızı bile var. gayet hızlı bir tel bütün herşeyini kontrol ettim. herhangi bir sorun bulamadım. mikro sim takıp çalışırıp aramasıydı paket üzerinden internete girmesiydi, whilesstan bağlanmaydı herşeyi sorunsuz vede hızlı. Uzun ömürlü olup olamıcağı konusunda emin olamadığım içn almadım telefonu. Ama gece rüyalarıma girmiyor değil yani. Var mı hiç 1. kalitede replica telefon kullanan. Dandirik çakmalardan bahsetmiyorum yanlış anlamayın ilandakilerden bahsediorum. Kullanan arkadaşların tavsiyesine göre gidip almayı düşünüyorum. 7 8 ay gitse bile razıyım. Adamlar çok iddaalı konuşuyor bozulması çok zor diyorlar al 1 ay 2 ay kullan bir tane sorun çıksın getir paranı iade edelim diyorlar

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• İnanma.cin mali hepsi.burada marka koyuyorlar,yan sanayi.arıza ciksa servis yok,servis olsa bakmiyorlar.alırsan bir iki ay sonra çöpe atarsın.

0|1
    0|0
    • yok çinde üretildiğini vs bunları bilmekteyim. Ama telefonu yakından görsen yani incelesen ağzın açık kalır diyebilirim. note 2 yi inceledim replica. çin malı ama ne bilim hiçbir sorun yok hız vs herşeyine kadar baktım. satan kişi garanti belgesi veriyor altına imzasını vs sini atıyor. imza atmasa tamam derimde imza demek resmiyet demektir

• aynen haklısın sanırım. Bende emin olamadığım için vazgeçtim telden :)

• Bak ben sana şöyle söyleyim.kardeşim tvde tablet satanlara kanıp almış. Sözde 1200tlden 200tlye düştü diyorlar,ipad ile aynı özellik diyorlar.kıç kadar ekran,tablet demeye bin şahit ister.durduk yere cam çatladı.kendi kendine kapanıyor.aparatlar eksik geldi.alacakken çağrı atmış kardeşim,onlar aramislar.kaç gün biz aradık ulaşamadık servisine.öyle bekliyor ışe yaramadan.sen düşün :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...