Hoşunuza giden bir fıkra paylaşır mısınız?

En çok hoşunuza giden fıkra hangisi?

AHİRETTE 2 KADIN

- Selam, benim adım Selma .

- Selam, benimki de Ozge, sen nasıl öldün?

- Donarak öldüm.

- Ne kadar korkunç.

- Yok o kadar kötü değildi, soğuktan titremem geçince ısınmaya başladım ve uyku bastı, sonunda huzur dolu bir ölüm.

- Peki sen nasıl öldün?

– Ağır bir kalp krizi geçirdim. Kocamın beni aldattığını sandım, onu iş üstünde yakalamak için eve erken geldim, fakat evde tek başına televizyon seyreder halde buldum.

– Sonra ne oldu?

– Kesinlikle evde başka bir kadının olduğundan emindim, bütün evi aramaya başladım. Çatıyı, yatakların altını her yeri aradım fakat bulamadım. Ararken aşırı yorulmuşum, kalp krizi geçirdim ve öldüm.

– Ah be güzelim bir de derin dondurucuya baksaydın, şu anda ikimiz de yaşıyor olacaktık….:))

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Temel bir zamanlar Fransa'da çalışıyormuş. Bir gün Fransız bir işçi Temel'e siz Türkler sadece para için çalışıyorsunuz. Ama biz onurumuz için çalışırız demiş. Temel haklısınız herkes neyi eksikse onun için çalışır demiş.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tabiki paylaşırız ...

Dünya kadınlar gününde...

Amerikan Delegesi Hanımefendi kürsüye gelmis..

"Geçen yılın kararlarını aynen uyguladım.Eve gider gitmez kocama: "Bundan sonra temiz çamaşır istersen kendi çamaşırını kendin yıka. İşte makine orada.." dedim.

İlk gün birşey görmedim. İkinci gün birsey görmedim.Üçüncü gün bir baktım, makinenin başında sadece kendi çamaşırlarını değil, benimkileri de yıkıyor."

Alman Delegesi söz almış, arkasından..

"Ben de kararımız gereğince kocama: 'Bundan böyle temiz tabakta yemek istiyorsan kendi bulaşığını kendin yıka" dedim..

Birinci gün birşey görmedim. İkinci gün birşey görmedim. Üçüncü gün baktım, makinenin başında sadece kendininkileri değil, benim bulaşıklarımı da yıkıyor."

Üçüncü konusmacı bizden feminist bir kardeşimiz..

"Türkiye'ye döner dönmez kararımız gereğince kocamla konuştum. Ona dedim ki: "Bundan böyle yemek yemek istiyorsan, kendin pişirmen gerekecek. İşte mutfak orada.."

Birinci gün birşey görmedim. İkinci gün birşey görmedim. Üçüncü gün sol gözüm biraz açılır gibi oldu, hafiften görmeye başladım..

0|1
    0|0
  • Hoca cemaate sorar; hanımından korkanlar ayağa kalksın!

Herkes kalkar adamın biri oturur,

Hoca sorar; sen hanımından korkmuyor musun diye?

...

Adamcağız der ki ;

...

Hanımın ismini duyunca dizlerimin bağı çözüldü,kalkamıyorum...)

0|1
    0|0
  • Temel sormuş Dursuna ;

- Kanadi var, uçamaz, iğnesi var sokamaz, peteği var, bal yapmaz. Nedir bu.?

Dursun cevap verir ; - ÖZİRLİ ARİ. . :D :D

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...