Serkan acar ölmüş ama ne yazık ki sevinen zavallılar var

serkan acar bugün vefat etti kendisine allahtan rahmet diliyorum ama ne yazıkki onun ölümüne sevinen insan müsvettesi zavallı insanlar adam şike yapmışmış haklarını helal etmiyormış bunu diyen trabzonlular ve bazı galatasaraylılar onlara acıyorum elbet bir gün sizde öleceksiniz nasıl bir toplum olduk başkalarının ölümlerine bile sevinen bir ülke olduk artık sözde islam ülkesiyiz sen bugün serkan acarın ölümüe sevinirsin sonra gün gelir devran döner senin çok sevdiğin bir yakının öldüğünde görecem seni bunlara insan demeye utanıorum o zaman herkez inşallah trabzonda büyük bir deprem olsun desin hoşunuza gider mi

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

Hakkını helal etmeyen sefiller adamın sizin üstünüzde ne hakkı var ki neyi helal etmiyorsunuz?

Asıl o adam size hakkını helal etmez. Arkasından konuştuğunuz için, ölümüne dahi sevinecek kadar aciz olduğunuz için.

0|0
    0|0
    • işte haklılarını helal etmiyorum diyen trabzonlular var hatta hemenhemen hepsi diyor bunu ne zavallı insan müsvettesi insanlar bunlar hiç mi insanlıkları karakterleri yok bir gün senin çok sevdiğin yakının öldüğünde ne yapacaksınız allah belalarını versin o zaman fenerlilerde inşallah trabzonda büyük deprem olurmu desin

• teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 2

• okım

0|0
    0|0
  • neden sevınelım fanatık galatasaraylıyım canımıyız bır bır ınsanın olumune sevınelım?

alah rahmet etsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...