Ya napıcam ben bu göbeği?

Göbek nası ericek ya bissürü video var ne yapsam iyi olur biliyomusunuz?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• yürüşüyüş ile kondisyon tuttur önce eğer biraz spora alışkın biriysen yürüme ve hafif tempolu koşu ile başla evdede mekik çek başlangıçta zaten çok yapamazsın 10 eğer zorlanmıyorsan 15-20 tane çek günde üç ayrı zaman diliminde yap, yemeni kontrol altına al ve pes etme ısrarcı ol.. bence öyle yani

0|0
    0|0
    • Tam mekik tapamıyorum yarım mekikte olurmu

• Sağol pes etmicem 😊

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Bu durumla ilgili ne kadar isteklisin önce ona karar ver ekmekten aşırı yağlılardan şeker tuz ve karbonhidrat lı yiyeceklerden uzak dur videoları yalnızca izlemek işe yaramaz kesinlikle uygulamaya geçmelisin karın bacak kalça hareketlerini setler halinde ve uygun olarak yapmalısın ki o göbekten kurtulasın yoksa çok zor

0|0
    0|0
    • Nası yapmalıyım mesela göbek çalışıp bitirip sırayla ötekileremi geçneliyim

• Teşekkür ederim

• Ricaederim

• Yaş kaç ki

0|0
    0|0
  • düzenli spora başlarsan zamanla gidecektir. özellikle yaş ilerlerken özellikle bu yağ oranını azaltmak önemlidir. spor salonuna yazılabilirsin bunun için en mantıklısı. tabi antrenman programın kafana yatmazsa yeniden soracağın bir soruda program konusunda yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
    • bir buçuk saat filan yürümeye çalışıyorum mekikte yapıyorum ama yarım mekik diyolar ya çapraz bide yanlara bide öylevideoda görmüştüm

• yürüyüş bir şey katmaz tempolu olmadıktan sonra

• Öyle kalsın

0|0
    0|0
  • Göbek mutfakta erir.

0|0
    0|0
  • Gobegi eritmenin bir cok yolu var bunun en uygunu bolgesel masaj ve ardindan yapilacak olan yuruyus 😊

0|0
    0|0
  • Ekmegi kesip yuruyus yapmak baska bisey degil

0|0
    0|0
  • Kesinlikle spordan yarım saat önce Sıvı olarak L-karnitin içebilirsin 4 lira falan. Kesinlikle zararı yok ben 85 kilodan 74 de düştüm ve bu kilo vermeyi karnitinin sayesinde yaptım

0|0
    0|0
  • Az ye

0|0
    0|0
  • Sev göbeği :D

0|0
    0|0
  • Göbek iyidir kadında , daha dişi görünür bence elbette orantılı fizik varsa

0|0
    0|0
  • Diyet

0|0
    0|0
  • az ye :D

0|0
    0|0
  • göbekli kadın has iyi kadındır.. boşver uğraşma.. en iyi kadın tipidir bana göre

0|0
    0|0
  • Askere git. Bir verdim bir daha alamadım

0|0
    0|0
  • Sağlam bir diyet ve günde 1 saat tempolu yürüyüş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• mekikle göbek erimez
    mekik kas yapar yağın altında kas olur ve daha şişik durur
    Kardiyo ağırlıklı bir spor programı + un tuz şeker den uzak durursan erir
    Plates öneriyorum.

0|0
    0|0
    • Günde ne ladar kardio yapmalıyım

• 1 saat
      tokken de değil açkende
      yarı tokken spor yap bir de spordan önce bir muz yiyebilirsin enerji vermesi için

• eriii göbüşşşşş eriiiiii :D

0|0
    0|0
  • Az ye..

0|0
    0|0
  • Az ye az

0|0
    0|0
  • Mekik mekik

0|0
    0|0