Bütün erkekler olgun kadınlardan mı hoşlanır? Onlara ne gözle bakarlar?

Ks üyesi olduğumdan beridir hergün erkeklerin olgun kadınlardan daha çok hoşlandığını duyuyorum. Bu bütün erkekler için geçerli mi? Özellikle erkeklere bu sorum. 35 yaşı olgun ve kadınsı olarak buluyorlarmış. Böyle mi? Birde sizde öyle düşünüyorsanız bu kadınlara nasıl gözle bakıyorsunuz? Tek gecelik mi, sevgili olarak genç kızlara göre daha ideal mi?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• kisinin olgunlugu yasla olusmadigi icin kisilikli bayanlari seviyorum ben kimi zaman 40 yasinda bir kadin kisiligi tam oturmamistir ancak 20 yasindaki bir kadinin kisiligi oturmustur öyle degilmi?

Bu baglamda önemli olan yasi degil kisiligi oturmus ve olgunluga ulasmis kadinlar benim tercihim..

1|0
    0|0
    • Katiliyorum :) peki bir insan hem olgun, kisiligi oturmus hemde deli dolu cilgin biri olabilir mi sence? Hic boyle bir bayanla tanistin mi?

• benim öyle bir kankam var hepsi bir arada kankam olmasaydi kesinlikle sevgilim olurdu en sonunda gectigimiz aylarda onu evlendirdim cokta mutlu simdi onun disinda öyle bir kizla tanisma firsatim henuz olmadi.

Erkekler Ne Diyor 18

• şehir efsanesi o erkekler olgunlardan hoşlanmaz..olgunlar herşeye açık istediğini yaparsın evlenelim hamile kaldım derdi falanda yok..anladın umarım :D

1|0
    0|0
    • Anladim anladim. Bende oyle oldugunu dusunuyordumda bide sizden duyayim dedim :D

• olgun kadını seks için düşünebilirler. evlenmek için bu yastaki kadını cogu erkek tercih etmez.

1|0
    1|0
    • Ooo evde kalmis efsanesi dogru yani :D

• öyle maalesef.. evde kalma deyiminin nedeni kadının ilerleyen yaslarda dogurganlığının azalacagından endişe nedeni ile.

• Belli bir yastan sonra insanlar huzur icin evleniyorlar ama cok cocukla ugrasmak isticeklerini sanmiyorum

• Tamamen tecrübe meselesi (sadece cinselliikten bahsetmiyorum). Olgun kadınlar hayat tecrübeleri nedeniyle daha oturmuş bir kişiliğe sahiptir, saçma sapan kaprisler yapmazlar, ne istediklerini bilirler ve bunu çok daha kolayca ifade ederler. Cinsel olarak da çekici olduktan sonra bir erkek neden olgun kadınlardan hoşlanmasın.

Maalesef genç kızların çoğu fazlasıyla can sıkıcı oluyor.

İster tek gecelik, ister sevgili olarak genelde olgun kadınlar daha iyidir.

0|0
    0|0
    • Yasiniza baktim sizde olgun katogorisi icindesiniz. Olgun bayan aramanizda gayet dogal. Peki 20 yasinizdan beridir mi 30 yas ustunden hoslaniyordunuz yoksa x donemimde boyle dusunmeye basladim mi diyorsunuz?

• Him derin konu yani :D

• Yok tam tersine aslında epeyce sığ bir konu. Evlilik işin içine girince genelde aşk, romantizm bir kenara bırakılır, basit hesaplar yapılır :) Tabii bunların hepsi genelleme, uymayan mutlaka çıkar. Genelde olgunlar daha iyidir :)

• her zaman genç kadınlar en azından yaşıtımolanlar tercihimdir bende büyüğünü istemem isteyebilmem içinde en azından reddedilemeyecek biri olması lazım

1|0
    0|0
  • yoo 18 yaşındaki bir kızda olgun olabilir yeterki akıllı zeki anlayışlı güzel konuşan olduktan sonra :)

0|0
    0|0
  • yok walla bende tam tersi oldum olası kendimden 10 15 yaş küçük kız arkadşlarım, oldu zewk meselesimi desem yaşıtlarım bana yaşlı geliyor, çıtır gibisi yok

1|0
    0|0
    • 20lerinizdeyken dusunceniz neydi?

• inan aynısı idi o yaşlarda bile . belkide 16 yaşımda iken başımdan geçen bir olya yüzünden mi bilmem büyük göğüsler algun kilolu bayanla ilgilenmez oldum

• Anladim :) peki saol yorumun icin :)

• ben kendimi bildim bileli 30 yaş üstü kadınlardan hoşlanıyorum. oturaklı, düzgün, bakımlı, kişiliği oturmuş, giyinmesini bilen, ciddi, kültürlü ve nerede ne yapması gerektiğini iyi bilen kişilerdir.. ki zaten 32 yaş, bir kadının en güzel olduğu yaşmış. kötü gözle yani seks düşünerek bakmadım hiç birine ama her zaman dikkatimi çekmiş, ilgi göstermişimdir.

0|0
    0|0
    • Sen zevkini belirlemissin yani bu durum cok hosuma gitmiyor ama tarafsiz bakarsak cinsel olarak degil kisilik olarak insanin ne istedigini bilmesi iyi bir sey :)

• açıkçası onayladığım birşey değil, kadın erkekten küçük olmalı ama anlatmaya çalıştığım farklıyı. hayranlık diyebiliriz:D

• ERKEKLER BÜTÜN OLGUN BAYANLARA İLİŞKİ GÖZÜYLE BAKIYO

olgun denyo 24 yaşında hatun 30 33 35 40 a kadar yolu var , herkes inkar edicek , hadi lan sevdim diyecek , ama kolpa :)

0|0
    0|0
  • olgun bayanları severim ama öyle haş değil hareket tavır felan öyle mal boş sohbet etmyen argo cümleler kurmuycak yani bir karakteri olcak özenti olmayakcak

0|0
    0|0
    • Kesinlikle! Yasa takmak biraz onyargi gibi geliyor bana. Onemli olan kafa yasi dimi? Tabi asiri ucuk yas farki olmadigi surece. :)

• Merhaba ; ben 20 yaşındayım ve beraber olduklarım kişiler 23 26 27 ve 30 yaşında birde 21 yaşında olgun ne istediğini bilen kadınlar kızlar olmuştur severim öylelerini :)

0|0
    0|0
    • Şahsen evlenmek için pek düşünmedim bedenini arzuladım birçoğunun, bilirsiniz kadınlar erkeklerden hızlı yaşlanıyorlar anlarsınızya :)

• Cinsel olarak bakiyorsan daha tecrubeli olmalari dogal tabi

• Açıkçası 23 27 arası nedense bana hoş görünmüştür :) hem kaçamak hem ciddi yönden :)

0|0
    0|0
    • Bencede hos bir yas araligi :)

• Öyle çünkü ne bilim daha bir anlayışlı gibiler :)

En azından daha bir herşeyin farkındalar :)

Ve de görünüş olarak hoş görünüyolar :)

• genç erkekler olgun kadınlardan hoşlanır olgun erkekler genç kızlardan :D bildim bileli böyledir bu

1|0
    0|0
    • Bende olgun erkeklerden hoslanirim fakat 24 yasina kadar en fazla :) olgun kisiligi oturmus olmalida cok babacan oluncada bir yerden sonra sıkıyor be cilgin deli olmali biraz :D

• 28 yaşındayım 18 gibi gösteriyorum ruhum 16 :D olgunlaşmak bana göre değil sanmıyorum ya olgunlaşınca sanki sıkıntılar olucak gibi geliyor olgun insanların hep hayat kavgası yaptıgını görünce :D

• kendimden büyüyü napıcam küçük varken neme lazım bence çok saçma :S

0|0
    0|0
  • Kapris olayı olmaması yeterli insanca konuşulabilir onlarla

0|0
    0|0
  • ben çıtır seviyom, ama bazıları belli olgunluktakileri daha çekici buluyor

0|0
    0|0
    • Nesliniz tukenmedi demek :D

• zaten olgun seven kolay elde edildiğinden seviyo kanımca

• Katiliyorum. Kolay elde ediliyorlar hatta direk gelip teklif eden 30 ustu bayanlari biliyorum. Buna istediklerini bilen olarak adlandiriyorlar fakat bana kolay elde edilme gibi geliyor. Gerci cinsel acidan bakmadikladini soyleyen erkeklerde var

• sevgili olarak ve istediğim kızın olgun olması ve zeki olması

0|0
    0|0
    • Cumleyi yarim birakmazsak daha acik olur :) 30 yas ustunu sevgili olarak gordugunu mu anlatmak istedin ? :)

• Ne demek istedin o zaman tsm anlamadim :D

• 30 yaş biraz fazla yanı normal olsun olgun olsun olgunluk derken yaş olarak degıl :D

• nefes alın yeter

0|0
    0|0
  • evlililik düşünecek kızlara bakıyorumki buda 23-27 arası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence genç görünümlü olgun düşünceli kızlar daha çok dikkatlerini çekiyo

0|1
    0|0
  • O daha cok cinsel gibi

0|0
    0|0
    • Bende oyle dusunuyorum fakat sevgili olarak dusunduklerini soyleyen bir kac erkegi gorunce kafam karisti bir sorayim bakayim dedim :)

• ya para da olabilir belki ask da ama düsük ihtimal

• ya erkeklerin kişiligine göre degişir bu durumi genellememek lazım.

ama ilgiye şevkate ihtiyacı olanlar, kapristen uzak olmak isteyenler genelde hoşlanır bence

0|0
    0|0
  • bence bunu daha çok 25 altı erkek ister ...

1|0
    0|0
Yükleniyor...