Tolga Zengin'in şampiyonluk sözü hakkında görüşünüz nedir?

Bjk nin de yargılanıp ceza aldığı kumpas davasının mağduru Ts nin kalecisi Tolga , Bjk formasıyla şampiyonluğu Ts ye hediye etti.2 . şampiyonluğum dedi. IQ 40 filan galiba peki siz ne düşünüyorsunuz bu konuda. O şampiyonluk 2. şampiyonluğum diyen Antalya'dan 7 yiyince o nu da ben yedim dedi mi. Yoksa iyi gün dostu mu Tolga.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tolga'yi sevmem. Ama sampiyonluklarinin alenen calindigini ge haklarinin yendigini herkes biliyor. Adama Iq'su kirk diyen herif Trabzonspor'un 7 gol yemesi ile falan saldirarak IQsunun 40'dan bile asagi oldugunu gostermeye calisiyor heralde.

Trollun de fenerlisi hic cekilmiyor.

0|2
    0|0
    • Neden sorumdasın ozaman.

• Platini görevden atıldı uzaklaştırıldı. Kumpasdavassında 20 den fazla kişi içeride neden peki hiç düşündün mü.

• Ne alakasi var tamamen kelalaka bisey. Aman neyse, trolle troll olunmaz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Antalyadan 7 yerken tolga bjk kalecisiydi bahsettigi sezonda ise ts kalecisi yani 7 yediginde neden ben yedim desin kardesim?

0|0
    0|0
  • saçmalamış tolga zengin beşiktaştan gönderirlerse en azından yerini sağlam tutuyor diyo ts de, futbolcu olarak işine baksın oraya buraya selam çakma derdine düşmeyi bıraksın.. gelmiş kaç yaşına milli takımda as kaleci olamamış, futbolcu oynayamayınca diline vuruyor...
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Tolga_Zengin

0|0
    0|0
    • Aynen haklısın bak bu konuda.

• neyse ben işin o kısmına girmiyeceğim sadece bu açıklamasını hoş bulmadım onun dışındaki mevcut kulubundeki sözleşmesi uzar uzatmaz kendi işleri...

• Fenerli lütfen.

0|0
    0|0
  • Adam haklı ilk şampiyonluğunu Trabzon da yaşadı bu arada #gazozolmaşerefliol

0|2
    0|0
  • Kuyruk acısı :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahce o sene şampiyonluğu çaldığı için haklı adam

0|1
    0|0
  • 0|2
    0|0
Yükleniyor...