Sizce neden böyle oldum ?

Dün 8 senelik arkadaşamın eski sevgilimle çıkdığını öğrendm başkasından eski sevgilimle 6 ay çıkmıştık ama üzernden bir sene geçti artk onu sevmediğimi düşünüyrdum ama onların çıktıklarını öğreninc o gece eski sevgilimle ilgili rüyalar gördüm onunla birlikte olduğumuz zamanları :/ çok kötü oldum uyanınca bugunde arkadaşımın onunla mesajlaşmalarını gördüm kendimi çok kötü hissetdim :/ sizce neden böyle oldum :/ ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• ayrıldığımız sevgilimiz başka biriyle çıkmaya başlayınca ayrılıktan çok daha fazla koyuyor bunun hangi psikolojiye dayandığını bilmiorum

0|0
    0|0
    • ama ona karşı birşey hissetmediğime çok emindim :/ of

• sen de ilginç bir arkadaşmışsın senin mutluluğun önemli ne demek ya bravo yani

• :/ ben böyleym

Erkekler Ne Diyor 2

• boş ver olur böyle 1 sene geçti ayrılmışsınız çocuk tapulu malın değil ya kendine yeni daha hoş birini bulursun olur biter.

0|0
    0|0
  • o ihanetin acısı cünki ayrı bile olmus olsan ihanettir bu.

0|0
    0|0
    • :/ bunu nasıl bir şekilde gizleyebilrim her ondan bahsettiğinde arkadaşımı parçalayasım gelyr ama onun mutlu olması lazım :(

• yok öyle onun mutlu olamsı filan bide hala arkadas diyosun kızım sen iyimisin arkdandan iş cevirmişler bunun acısı var sende umursamaz gibi davranmaya mı calısıyosun hala amacın ne senin ? o kız sana birlikte yasadıklarını anlatabilcek mi ki arkadasın ? sen bence tamamen saçmalamıssın insanları düşünen biride olsan u insanları düşünmek filan degil resmn arkadasını kaybetmekten korkuyosun . alınma kızma ama sen iyi oldugunu sanıyosun sanma bence sen igrenç birisin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...