Kapat

Türkiyede şampiyon olunca ne işe yarıyor ki?

Futbolu belki sizin kadar anlamıyorum ama şunu düşünüyorum kendi ülkende şampiyonluk olunca dünya çapında bir itibar kazandırmaz.

Galatasaray Dünyada en çok tanınan Türk takımı çünkü Uefa Avrupa kupası gibi büyük başarıları var. Gerçek başarı bence Dünya çapında olmalıdır.

1|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bosver şimdi almak icin savastiklari ancak bir turlu alamadiklari avrupa kupalarını kucumseyen kanatlı takim taraftarları gelir. Uefa kupası, Süper kupa, Emirates cup, Eurolig kadınlar, EuroCup kadınlar, Eurocup erkekler ve defalarca dünya sampiyonu olan engelli baskebol takımının Türkiye de ki tek ortak noktasının Galatasaray olmasınıda tesadüfe baglayanlar olur. 4 yıldızlı bir takım bir sezon kotu futbol oynadi diye kendilerinden geride zannedenler de olur. Bos ver digerlerini bizler iyisiyle kotusuyle Galatasaray'ı destekliyoruz.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• zevk için oynamıyorlar, her şey para..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• Sadece ilk dediklerine katılıyorum , gerçekten futbolu bizler kadar anlamıyorsun

Koskaca chelsea , psg , barca... büyük takımlar bile kendi liglerinse şampiyon olmak için can atıyor

Gsliler yıldızlarla övünür , o yıldızlar şampiyonlukla kazanılır , uefadan değil

Acaba şampiyon olamayınca , kedinin ciğere mındar demesi gibi durum mu oluyor

0|0
    0|0
  • Futboldan anlamadığını haykırıyorsun resmen. UEFA Kupası, Avrupa'nın 2. büyük turnuvasıdır. Büyük liglerde sezonu 5. ve 6. bitiren kulüplerin oynadığı turnuvadır. Bizim gibi liglerde de 3.,4.5. bitiren kulüplerin oynadığı turnuva. Bu turnuva her sezon düzenleniyor, Sevilla gibi İspanya'nın orta sıra takımı son yıllarda 3 defa kazandı, son ikisi peşpeşe ve bu sezonda finaldeler. Galatasaray bu başarıyı 16 sene önce gerçekleştirdi. Bu bir başarıdır demiyorum, fakat avrupalılar bunu başarı olarak görmezler fakat Beşiktaş'ın bu sezon şampiyonluğunu başarı görürler. Başarı, sürekliliği yoksa eğer "tesadüf" sıfatını alır.

0|1
    0|0
    • Sampiyonlar ligine 1 kez mi katildi Galatasaray? Ya da uefa ya? Bir cok kez sampiyonlar ligine katilmasi ve hemen hemen her sene avrupa liglerine katilmasi basari anlamina gelmez mi? Ayrıca A milli takimimiz 1 kez dunya 1 kez de avrupa 3. Sü oldu sen bunlaradami tesadüf diyorsun 1 kez yasandi diye? Ayrica konu şampiyonluk ise Türkiyede bunu 4 kez ustuste yapmış ve sampiyonluklarla belirlenen Yıldız sayisinda da Galatasarin 4 yildizinin oldugunu hatirlatayim. Yani her kulvarda ve her klasmanda Galatasaray'ın üstünlügü apacik ortada iken bu yazdiklariniz cidden fazlasiyla komik.

• Hatırlatırım Galatasaray'ın grubunda milan vardı ve milan grupta sonuncu olup Galatasaray uefa Avrupa Ligine düşüp kupayı kazandı ve 4 sene üst üste şampiyon olup geldi o başarı😄😄😄

• Yahu kendi agzinla kabul ediyorsun farkinda degilsin. Bak ilkokulluykende bizim basarilarimizi dinliyormussun simdi de :D Galatasaray senin her yas doneminde basarilarla dolu anilacaktir :) sen Galatasaray'dan daha basarili diyorsun ya besiktas ya da fener icin daha bir sey demiyorum. Tamam besiktas ve fener Galatasaraydan daha basarili. Bizdeki 4. Yildiz süs orada :D

• Galatasaray sürekli kupa kupa diyor ki fenerbahçenin müzesinde 3000 küsür kupa olduğundan haberleri var mı yok mu bilmiyorum tarih tarih diyorlar 1959 dan öncesine ait 9 adet lig şampiyonluğu bulunduğunu ve kendilerinin 1 şampiyonluğu olduğunu biliyormu :D avrupada ilk kupa kazanan takımda fenerbahçedir balkan kupası 1966-1967 ayrıca sözde şike operasyonu yıkmaya çalışıldığı seneden 2 sene sonra uefada yarı final oynayan klüptür fenerbahçe tarih diyorsanız fenerbahçenin tarihinde bulunan 9 lig kupasınıda saymak zorundasınız işinize geldiği gibi konuşmayın herşeyi... bu takımın 28 adet lig kupası vardır nokta.

0|0
    0|0
    • 1959 öncesi oynanan ancak sizlerin kabul edemediği 7-0 lık skoru da kabul ediyorsunuz bu durumda :)

• kardeş kafan güzelmiş güle güle kullan diyorum başkada birşey demiyorum :D

• Yahu gercektende normal değil argo kelimelerin layigisiniz. Kabullenememek bu kadar mi zor? Hazimsizliginiz bu kadar mi fazla? Ac araştır oku eger dediklerim dışında ise o zaman bilmis bilmis yorumlar yap. Bu sekilde cidden acziyet icinde gorunuyorsunuz. Aldiginiz yildizlarla lugatiniz eşdeğer

• Genel olarak katiliyorum ama ligde sampiyon olmadanda zor gidiliyor cl ye sampiyonlukta onemli. Türkiyedir Galatasaray.

0|0
    0|0
  • Armaya sevdalı hayatlar
    Galatasaray sevgisi kupalarla kıyaslanamaz. Bizim kim olduğumuzu dünya biliyo. Galatasarayı menfaatsız sevdik biz. Kupa tabiki önemli. Türkiyeye en âok puanı Galatasaray getirdi.. Galatasaray bizim için her sezon Avrupa şampiyonu, her sezon lig şampiyonu. Her sezon gönlümúzün şampiyonudur.
    * * * *

0|0
    0|0
  • Avrupa tabi ki önemli ama türkiyede şampiyon olmayınca avrupaya almıyorlar

0|0
    0|0
  • Gelen para şampiyonlar ligine direk katılım gelen ordan para ve 2 ön eleme geçmezse alacağın yine para galibiyet parası beraberlik parası daha sayalım mı?

0|0
    0|0
  • Gecebin saat ucunde seni bu soruyu sormaya iten seylere cok kizdim

0|0
    0|0
  • Türkiye'de şampiyon olmak sadece burayı ilgilendiriyor evet, Galatasaray gibi olmak şart. Gurur duyuyorum takımımla her yerde.

0|0
    0|0
  • Milli olursun sponsorun olur falan. İnşallah seneye bende olucam 😎

0|0
    0|0
  • Bırak bu palavraları

0|0
    0|0
  • Ve ben bişeyi fark ettim Beşiktaşın taraftarları sevinmek için saat tutuyorlar sanki hepte ezan okunma saatine denk getirmeleri baya bir manidar..

0|0
    0|0
  • Futbolu gerçekten bizim kadar anlamıyormuşsun :)

0|0
    0|0
  • ama bizim uefa kupamız var XD

0|0
    0|0
  • kim takar avrupayı, tomarla para kazanıyor kulüp şampyonlukta

0|0
    0|0
  • Haklısın ama Türkiyede şampiyon olamazsan, dereceye giremezsen Avrupa kupalarına katılamıyorsun ki.

0|0
    0|0
  • gs fb bjk beni ilgilendirmez konya spor türkiyede şampiyon olursa güzel olur 81 il var konya şampiyon oldu

0|0
    0|0
  • 4yıldızla hava atan siz şampiyonluk önemli değil diyende siz :)

0|0
    0|0
  • İddia çıktı. Bence Fenerbahçe , gs'den daha çok tanınıyordur. Çünkü her sene türkiye ligini takip ediyor mecburen insanlar. Bende brezilya almanya fransa kim hangi lig'de ne kadar başarılı az çok biliyorum. Yani sana göre en çok tanınan türk takımı galatasaray. Gerçekte öyle bişey yok. :D

0|0
    0|0
  • peki tm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Katılmıyorum. Başarı her yerde başarıdır. Kimse 1. ya da 74. Basamaktan 100 e atlayamaz once tek tek o basamakları çıkması gerekir. Ve şöyledir ki her basamak her aşama büyük bir başarıdır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...