Bacaklarımı 180 derece nasıl açabilirim :( ?

ya ben nerdeyse iki buçuk üç aydır bunun için çalışıyorum lakin daha açamadım. ilerleme kaydettim tabiki ama malesef daha var. bacaklarımı tam açabilmem için nerdeyse bir 30-40 cm var. bana öneri verin

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Beden yapısı ile alakadardır bu. Yıllarca Taekwando yaptım; bu spora başladığımın 5. ayında tam kapasite açmıştım bacaklarımı, salonda benim gibi açan da yoktu. Tabiki bu müsabakalarda şahane bir avantaj sağlıyor, benim kilomda ama benden uzun oyuncuları defalarca devirmişliğim vardır sırf palet gibi bacaklarımın sayesinde :) İyi kültür fizik+iyi ısınma+asitten ve futboldan uzak durmak+bedensel elverişlilik varsa olur birkaç ay içinde... Ama kesinlikle zorlamayın; sakın ola, çünkü büyük sorunlara yol açabilir.

1|0
    0|0
    • bende taekwonda ile uğraşıyorum. o yüzden bacaklarımı tam açmak istiyorum. hani ilk zamanlara göre ilerleme kaydettim. ama daha 30 40 cm var. ve ben 2.5 aydır çalışıyorum. hergün nerdeyse bir de denemeye çalışıyorum. yalnız bazen ısınmadan bacaklarımı kaldırdığımda kasıklarım ağrıyor.

• teşekkürler :)) bende tüm konstremi buna bağladım. inşalla açarım.

• Bunu takıntı yapmanızı anlayamadım; size avantaj sağlayacaktır fakat bu spor zihin kontrolünü ve pratikliği gerektirir. Yani müsabaka esnasında doğru birkaç hareket tüm maçı etkiler, tebrik ediyorum ama azminiz güzel :) Umarım istediğiniz şekilde ilerler.

En İyi Kız Görüşü

• Sen acabildigin kadar acicaksin sonra ben gelip iki bacagina bastiricam hop yerdesin 😂 dovus sporlarina git aglata aglata acarlar 😂

0|0
    0|0
    • sen yapıyor musun peki? ve altta yazmışlar kızların zarı yırtıoıyor diye böyle bişey olur mu

• Tabikide oyle bisey olmuyorbirilerinin pisman oldugu seyleri ort bas etmesi icin sacmalanmis bisey o. 19 yasinda kickboksa baslamistim yasim buyuk olmasina ragmen 3 4 ayda actim simdi ara ara gidiyorum salona eskisi kadar esnek degilim ama ustelemiyorum fazla. Cok iyi isinman lazim

Erkekler Ne Diyor 9

• zorlayabildiğin kadar zorla günde ama bunu 1 veya 2 yap günde fazlası zarar dikkatli ol yırtma kaslarını felan

1|0
    0|0
  • Yere otur, bacaklarını kıvır iki ayak tabanın birbirine kavuşacak şekilde kelebek düzenine geç, ayak topuklarını özel bölgene temas edecek kadar çek. Ardından bir arkadaşına diz kısmından iki ayağı ile basmasını rica et. Seni esnetsin.

Ardından makas düzenine geç, bir sağa bir sola bacakların makas oluşturacak şekilde açılsın. Kendini sürekli bir yukarı bir aşağı sal. Bir kaç zaman bunları tekrarlarsan bacaklarını tam açabilirsin.

Taekwondo'da bu böyle yapılır.

0|0
    0|0
    • teşekkürler :)) bende bir iki gündür bu hareketi yapmaya çalışıyorum gün içinde ama makas pozisyonunda iken yere doğru eğilmek kasıklarımı çok ağrıtıyor. ve bacaklarımı kendime doğru çekmeye çalışınca bacaklarım titremeye başlıyor

• Alışırsın zamanla. Yukarı aşağı ufak ufak esnet tek pratiği bu. :)) Rica ederim.

• Zararlı açma

0|0
    0|0
  • Oha lan ben daha 45 derece acamiyorum

0|0
    0|0
  • jimnastik ve seks

0|0
    0|0
  • Gymlastikle ugrasanlar pirttinindaki zari aldiriyolarmis daha kolay hareket edip lastik gibi olmak icin zarar verebilirsin buzzugune dikkat et

0|0
    0|0
  • Ne gerek var :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...