Bir ortama girdiniz ve gözünüze birini kestirdiniz dikkatini çekip tanışmak için ne yapardınız ?

Bir Ortama Girdiniz Ve gözünüze birini kestirdiniz dikkatini çekip tanışmak için ne yapardınız ? evet sorum hızlı bay ve bayanlara =) veya nasıl dikkatini çekerdiniz ?

soruyu oylamayıda lutfen unutmayalım şimdiden teşekkürler arkadaşlar =)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• girdiğim ortama bağlı aslında ... gerçek anlamda dikkatimi çektiyse ... bakarım ... lakin bir bayan olarak ilk hareketi karşı cinsten beklerim ... bana bakmayan birinede gidemem heralde ... bana bakışının bir anlamıda olmalı tabi ... nehirleri kıskandıracak bir uzun bakış varsa beni heyecanlandıran ... bana gelmesini beklerim .. sonuçta zaman kısıtlı ... hey eğer olurda yaşarsam bu durumu .. dikkatimi çekicek ... vatandaş .. sana sesleniyorum ... o akan nehir... kurumadan hareket et ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben kişiliğine göre davranıyorum sessiz sakin biriyse iyi niyetli masum kız oluyorum havalı bir tipse o kişiyi o ortamda aşağılıyorum ki içlerinde bana karşı bir merak oluşuyo genelde

0|1
    0|0
  • bakarım uzun uzun :)

0|0
    0|0
    • yicek gibi bakarım dıyorsun he peki hic bir tepki vermezse ? =)

• o zaman foursqaure var facebook var eğer aynı ortamdaysak sürekli oralardan ulaşmaya çalışırım :)

• hımmm mantıklı ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• En iyi yöntem, ilgiyi fark ettiğin an gidip konuşmaktır. Ne dediğinin bir önemi yok. Özgüven kumkuması yaşıyorsan, direk de gidebilirsin. Ama maharetli değilsen kalkışma.

0|2
    0|0
  • göztepe kulübünde görevli bir abla var. hafif tombul bişey. her hafta onu seyretmekten sahaya konsantre olamıyorum. dikkatini çekmek adına ciddi ciddi sahaya girmeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...