Insanlar neden kendi kusurlarını pire gibi başkalarının kusurlarını dağ gibi görür?

insanlar neden kendi kusurlarını küçültür pire gibi görür ama başkalarının kusurlarını büyütür dağ gibi görür neden insanlar böyle bir bakış açısına sahip?

• Egoist bir bakış açısı....
    33% (3)0% (0)27% (3)Oy Ver
  • Insanlar kendisini yargılamaktan aciz...
    11% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • Başkalarını yargılamak çok kolay....
    44% (4)50% (1)45% (5)Oy Ver
  • Objektif düşündükleri söylenemez...
    12% (1)50% (1)19% (2)Oy Ver
  • Insanın fıtratı böyle...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

• mesele kendisi olursa insan herseyi görmezden geliyor karsimizdakini elestirmek kolay hadi hangimiz kendisini oturup elestirebilirki ben söylim cogumuz bunu yapmiyordur..

Kendimizle barisik olmadigimiz icin bunlar oluyor önce kendimizle barisalim hatalairmizi kendimize söyleyelim.

Baskalarinin hatasinida örtelim onlari elestirmeden güzel bir dille uyaralim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Başkalarını yargılamak çok kolay

0|1
    0|0
  • tüm şıkların sonuna serpiştirdiğin yanyana dizilmiş şirin noktalar <3

0|0
    0|0
  • hem B şıkkına katılıyorum hem de insanlar egolarını böyle tatmin ediyorlar...

1|0
    0|0
  • Zeytinyağı gibi üste çıkma ve' Ben bilirim'.toplumca Özgüvenler çok yüksek malesef bu egoistlik,özgüvenden ayrıştırılamamış.Herkez kendi kusurlarını görebilseydi,dünya kusursuz olurdu.

0|0
    0|0
  • egodan baska bişey değil

0|0
    0|0
  • bende bir sorun var sanırım çünkü ben kendi kusurlarımı dağ gibi büyütüyorum. onlarla ilgilenmekten karşıdakinin kusurlarının büyüklüğünü fark edemiyorum. fırsat bulamıyorum yani

0|0
    0|0
  • Herkes yaptığı hatanın değerini bilir, ama kendine bile itiraf edemez ki bunu, gelipte ben i*nenin biriyim desin..

0|0
    0|0
  • aksine kendi kusurlarımı dağ gibi görürüm. kmsenın kusuru benı ılgılendırmez.

kişi kendını ilgilendirir.

0|0
    0|0
  • Başkalarını yargılamak çok kolay...

0|0
    0|0
  • Egoist bir bakış açısı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...