Sporcular bir bakarmisiniz?

Eski sporcuyum uzun bir sure ara vermistim 5 aydir duzenli yapiyorum geri dondum ama onumuz ramazan biliyorsunuz oruc tutan bir insanim sıkı diyet uyguluyordum ozellikle karin bolgem icin ramazanda bu diyete sadik kalabilecegimi dusunmuyorum spora ara vermicem sadece hafifleterek devam edicem ama yine yagi sekeri abartmadan beslenme duzeninin biraz disina cikilsa gerileme yaglanma olur mu?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Eskisine nazaran yağlanma olabilir dikkatli ol, tüm gün yemek yemediğin için bir anda yiyceğin yemek kan şekerini zıplatır insülinin artar, zıt hormon olan glukagonda dibe çöker yağ yakman zor hale gelir. Yani fazla düzenin dışına çıkma, supplement kullanıyorsanda casein ramazanda ideal oluyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir sorun olacagini düşünmüyorum canim p vakte kadar biraz daha sıkı diyete girebilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sahurda kesinlikle protein al yani yumurta haşlama sebze yoğurt peynir hafif tuket iftardada tavuk et meyve tüket ben iftardan hemen sonra antreman yapicm sanırım sen yapamazsın tavsym iftardan 1 saat önce hafif bir cardio ile ağırlık ikisinden birini yap günlere böl ya da . Ve iftarı böl bisiler ye az miktar 1 saaat sonra tekrar ye bu şekilde azar azar sindire sindire

0|0
    0|0
  • Olmaz. oruc ayinda zaten 3 öğün yemiyorsun. azda olsa spor yap sorun olmaz. hatta daha fit olabiliesin.

0|0
    0|0
  • Spora ara vermedikçe besinleri de abartmadıkça olmaz

0|0
    0|0
  • Bekliyorum, fitness ve beslenme uzmanları bir görüşlerini paylaşsınlar. Bakalım neler çıkacak :)

0|0
    0|0
  • çok sorun olmaz ama sahurda bolca lor peniri veya kazein kullanman senin yararına olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zannetmem

0|0
    0|0
  • Olmaz. Hatta Porsiyonları akşamları az yersin

0|0
    0|0
  • Sporla dengelersen bir şey olmaz.

0|0
    0|0