Bir erkek veya bir kadın tarafında kullanıldınız mı ya da oyle hissettirdiğiniz oldu mu?

nasıl kullanıldınız, nasıl anladınız ne kadar sürdü:)

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• iş yerinde amir kullanır , dışarda karın sevgilin arkadaşın kullanır, ama sen anlamazsın nezaman karşılıgını almamaya daha fazla talep geldiğinde tepkini koyarsın ve başlarsın aglamaya ben onun için neler yaptım ama o degerimi anlamadı diye ... aslında bu tepki kullanılmanın dışa vurumudur ...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bence herkes birbirini kullanıyor artık.

0|1
    0|0
    • samimi cevap tek mesele ben mi onu çok kulandım o mu beni daha çok kulaandı daha çok kullanan karlı çıkıyor ;)

• ne kimseyi kullanırım nede kendimi kullandırtırım

0|1
    0|0
  • 2 gün sürdü anlamam ve 3.gün yüzleştik.

0|0
    0|0
  • kendimi kullandırmam..bende kullanmam.

0|0
    0|0
  • olm şu avatarı değiştir rep sanıyorum hep asdfghjkcdjkccxfdv

0|0
    0|0
  • oldu tabi.

0|0
    0|0
    • ne zaman bunu tabii karşıılamaya başladın kaç seferden sonra

• tabi karşılamadım.bazen bunu anlamak zaman alabilir.o zaman geldiğinde hala konuşuyorsam alır boyunun ölçüsünü.

• oyle birsey ne hissettim ne de hissettirdigimi dusunuyorum ama olursa korkunc birsey olur :Sefrgthz

0|0
    0|1
  • evet bir kişiii beni kullandı hemde 4 sene boyunca ve ben bunu bir türlü kendme inandıramadm .. kendime itiraf bile edemedm .. ama artk inanıyorm itirafta ediyormm.. şmdi o görecek gününü.. intikamım soguk ve acı olacak

0|0
    0|0
    • devam ediyor mu ilişkiniz .beni kullanıyon dedin mi ona

• elini kana bulamam değmez gencliğine yazık yapmaaa

• elbet bir gün o intikam alınırr.. kızız bizz sonucta elbet gün gelr herşeyi yedrrrz

• çok kişi kullandı beni ama sevgili manasında değil.. sonra hepsine haddini bildirdim

0|0
    0|0
    • nasıl bildirdin sen de onları mı kullandın dövdün mü ne yaptın

• dövdüm, sövdüm.. yaptım işte bir şeyler, şimdi ise yeni hedeflerim var.. zu haha >:)

Erkekler Ne Diyor 11

• Annem de dahil hayatımda beni hep kullandılar, sevgili annem kavanoz kapağı açtırırken, sevmediğim babannem perde astırırken, hatun oynadığı dandik oyunların (cake mania2 vs. :((( ) bölümlerini geçtirmek için beni hep kullandılar.

Birkaç cinsi münasebette oldu ama ben ne kadar kullanılırsam o kadar ışıldarım...zxcvbn

(abazan sarı sayfalar, tesisatçı kataloğu...asdasd)

0|0
    0|0
  • ben kullanıldım bir kaç kız tarafından..zengin falan değilimde öyle ne biliyim ben çalışıyordum onlar öğrenci kıyafet telefon falan çok aldırıyorlardı bana yemeklerdir gezmelerdir..inek gibi sağıyorlardı beni uheuheuh..

0|0
    0|0
  • Evet hemde hergece..hergece..

0|0
    0|0
  • buda ben değilim. afsdaf

kullanıldım kardeş yatağa bağladı aşüfte iyi kullandı afdadfdf

0|0
    0|0
  • eski sevgilim tarafından oldu

0|0
    0|0
  • Bedenime zorla sahip oldular

Velakin

ruhuma aslaa

:)

0|0
    0|0
  • kullandırtmam kendimi

0|0
    0|0
  • Olmadı

0|0
    0|0
  • kullanıldım paçavra gibi kullanıp attı beni kenara:D 1gece sürdü:D

0|0
    0|1
  • kullanılmadım sanırım:) ama çook kullandım.. Tam istediğim gibi olmayan kızlarlada çıkıyorum zaman geçsin diye.. Tabi fedakarlık yapmaya gelince iş benden buraya kadar diyorum. Kırallar gibi baktılar bana.. Bense kılımı kıpırdatmadım onlar için. Maksimun 4 ay kullanırım bir kızı

0|0
    0|0
  • galiba ... kendini bir paçavra gibi hissediyosun ... ve 50 gündür hala sürüyor etkisi

0|0
    0|0
    • nasıl kullanmış nerden anladın :)

• söylediği bir kaç yalandan anladım ... daha sonra bana onları seni kendimden uzaklaştırmak için söyledim falan dedi ama tokatı yemişti artık ... iş işten geçmişti ...

Yükleniyor...