Karşınızda bir kızın saçını başını yolsalar ):

geçen gün okulda bir kızla tartıştık ama ben haklıydım benim gibi sabırlı bir insanı bile çıldırttı. kız hem suçlu hem güçlü psikopat çıktı resmen üzerime saldırdı. ben hiç kavga etmem utancımdan ölecektim orada bir şey yapmadım benden çok çok iriydi zaten sadece kendimi korumaya çalıştım. ama sonra o kadar utandım ki herkes gördü bizi öyle. sonra arkadaşlar ayırdılar. böyle bir durumda bu kız için ne düşünürsünüz çok mu rezil oldum? .s

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• altta ki arkadaş ne kadan romantik yazmış öyle :) :) üzülme gel bana sarıl der gibi :D sıkma canını seni tanıyan zaten tanıyodur , bir insan seni ne kadar tanımışsa sen onda o kadarsındır , ne fazlası olabilirsin ne azı , bu yüzden boş koy , seni tanımayanları da zaten takma bida görmicen :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayatta herkesin başına gelebilecek bir olay.Geçmiş olsun.Ben kız kavgalarını videoya çeken erkeklerden değilim öyle bir durumda hemen seni korurdum.Sen rezil olmadın.Emin ol ki oda kendinden daha güçlü birisinden dayak yer.Dert etme.Sevgilerle...

2|0
    0|0
  • kız eğer o karşıdaki öğrenci tipli yaratığa karşılık vermemişse normal düşünürüm hanım hanımcık bir kız die...ama eğer oda kendini kavganın şehvetine kaptırıp ona karşılık verseydi...bak şu soytarılara der geçerdim...

2|0
    0|0
  • Hahaha kötü olmus sahiden :-) ama senin erkek gibi kavga etmeyisin arti olarak dönücek sana merak etme:)

1|0
    0|0
  • yok diğeri rezil olmuş

1|0
    0|0
  • erkekler gördüyse ağızlarının suyu aka aka zevkle izlemişlerdir erkeklere rezil olmassın en azından:D

0|0
    0|0
  • olağan bir durum

0|0
    0|0
  • sen değilde o olmuştur. kız dediğin ağır olmalı

0|0
    0|0
  • yok kız ne olacak devam et cool bir şekilde :)

0|0
    0|0
  • gidip ondan özür dile ben böyle biri değilim de anlayana yeter zaten

0|0
    0|0
    • ben bir şey yapmadım ki sadeceelini itmeye çalıştım saçımı başımı yoldu .s

• maalesef :/ psikolojik sorunları olabilir ama hepimizin aile problemleri var alttan almak zor geldi. neyse az kaldı evet kurtulacağım nasılsa.

• bence hiç muattap bile olma belki çok ciddi sorunları vardır felan konusmamak daha iyidir böyle tiplerle.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...