Kadınlar neden erkek kıyafeti giyerler?

kadınların ve erkeklerin kendilerini özgü kıyafetleri vardı eskiden ama artık kadınlar pantolon vs erkek kıyafetleri giyiyorlar. bu ilk başlarda erkeği kadından üstün gören ve erkeğe benzemeye çalışan kadınların giymesi ile başlamıştır. feministler bunu eşitlik sansada aslında erkeğin üstünlüğünü bu davranışları ile kabul etmişlerdir. bir erkek kadına benzeyemez etek vs giyemez giyerse ya da benzerse aşağılanır utanır çünkü kadına benzemek aşağılanmaktır. aynı şeyi kadın yapınca hiçbirşey olmaz hatta kendini daha üstün hisseder çünkü erkeğe benzemiştir. bu meselenin altında erkekliğin erkek olmanın üstünlük olması inancı yatmaktadır. meselenin başı böyledir günümüzdede zaten kimin neye benzediği belli değil:)

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşım sen ne zırvalıyorsun ya.. hiç bir kadın erkeğe benzemek için çaba sarf etmez.. erkeler kazak yiniyor, kadınlar ona benzememek için çıplak mı gezsin. ne alaka.. pantolonun erkek kıyafeti olduğunu nerden çıkardın.. eskiden erkekler, entari giyerdi...

0|0
    0|0
    • yahu önce okuduğunu anla bi. sonra git bir araştır sonra yorum yap arkadaşım. okumadan anlamadan atlamayın. git pantolonun tarihini araştır feministlerin neden erkek kıyafeti giydiklerini araştır eskilerden bilmeden konuşma

• haklısın bu yüzden, aptal bir insanla daha fazla konuşmayı düşünmüyorum .. sana saçma düşüncen ile mutluluklar..

• belli kardeşim belli. pntolonun patentini almayoda unutma, hatta yasak koy giymesin hanımlar.. erkek kıyafeti ya.. allam sen beni böyle dar görüşülü insanlarla karşılaştırıp güldürüyorsun.. birde bana söv say. ama hiç bir anneye böyle söyleme.. sana terbiye dersleri veriyim bir ara ben

Kızlar Ne Diyor 4

• Sig dusuncene sokayim diyesim geldi. Kadin olmanin kadina benzemenin asagilanma oldugu dusuncesine sahip insanlarin genelde insan olmak kavramiyla ozdeslesmeyen bireyler oldugu gercegiyle yasiyoruz kimse pantolon giydim aaa bak senden ustunum havasina girmez. Ayrica kiyafet dedigin sey ciplakligi ortmeye yarar sadece beni sen seni de ben yapmaz.

0|1
    0|0
  • kadin erkege benzemek icin pantolon ya da gomlek giyinmezki yakistigi icin giyer erkege etek yakiztiriyorsaniz sizde giyin alla allaaaa

0|0
    0|1
    • ne yazdigindan haberin yok yazdiklarinda cok sacma zaten pantolon giymek nasil bir ustunlik belirtisi oluyor neyin kafasini yasiyorsun kardeeeeeees

• Bizim kıyafetlerimiz erkeklerde komik duruyor...

0|0
    0|0
  • Kısa dizaltı elbise giyeceğine bacaklarını kapa pantolon giy diyen Ailem var.. ! Buna ne demeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...