Çok samimi olduğunuz hemcinsinizden bir arkadaşınızın kardeşine aşık olursanız naparsınız?

Benim başıma çok şükür gelmedi böyle birşey... diyelim ki sizin başınıza böyle bişey gelse napardınız? kalbinize mi gömerdiniz? yoksa bunu aşık olduğunuza ya da arkadaşınıza söyler miydiniz?

0|1
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Benim başıma geldi en başında bir hata yaptım, sonra abisine acıldım reddetti, sonrada kardesini devreye sokmaya calıştım abisini kötüledi ve vazgecmem için birton laf söyledi,bu işlerde arkadasa hiç belli etmeden halletmek lazım

0|1
    0|0
    • zor bir durum, demek ki arkadaşın sana güvenmemiş, belki ona da seni kötülemiştir

• Geridönüşü olmazmı ya cok üzülüyorum kahroluyorum

• yeni oldu bu heralde? bilmiyorum ama çocuğa bunun yalan olduğunu ve bu yalanı neden söylediğini ıspatlaman lazım, arada bir de arkadaşın var zor görünüyor ama çok seviyorsan bunu samimi bir dille arkadaşınla da konuş...

Kızlar Ne Diyor 2

• Ciddi oldugumu arkadasima söylerdim beni taniyosun karrdesinle dalga gecicek halim yok falan derdim

0|1
    0|0
  • samımi oldugun arkadasınla yaşadıklarınız muhabbetiniz çok önemli yani dışardan bakıldıgında kardeşine düşünülmeyecek biriysen sorunlu bir ilişki olur.. açıklardım ben ama dediğim gibi zor bir ilişki olurdu duyulursa.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Aşk olduktan sonra sorun yok

0|1
    0|0
  • benim abim en yakın arkadaşının kardeşiyle evli..babamlar istemeye gittiklerinde öğrendi tepkide vermemişti..

0|1
    0|0
    • uhuvv :D bu durum cok riskli

• e ama bildiği tanıdığı adam daha iyisini nerden bulacak..bide bu açıdan bak..bide abim arkadaşını döverdi zaten itiraz etsede uahuahuh...

• Nazik bir dille anlatırım sevgimi.Zaten bana inancı varsa o da anlayışla karşılaması lazım...

0|1
    0|0
  • Seksenlerdeki ergun plak abimizin basina gelen olay :)

0|1
    0|0
  • sölerdim...

0|1
    0|0
  • eğer niyetim ciddiyse açık açık söylerdim söz nişan evlilik gibi ;)

onun dışında asla söylemem aşık olsam bile ;)

0|1
    0|0
  • kalbime gömerdim kendimide gömerdim heralde allah başa vermesin

0|1
    0|0
    • kız için o kadar zor bir durum değildir heralde bilmiyorum ama erkek için çok zor, Allah kimsenin başına vermesin

• söyleyemezdim

0|1
    0|0
  • Aşkın Gözü Kördür !

0|1
    0|0
  • Öyle bir dünya yok.

0|1
    0|0
  • Karşılık gelmeden arkadaşıma söylemem.

0|1
    0|0
  • berbaer çalıştığımız şirkette çok sevdiğim bir abimin benm yaşında kız kardeşine aşık olmuştum abisinin yanına gelirdi şirkete söylemedim abisine ayrıldım şirketten unuttum gibi

0|1
    0|0
    • insan nasıl söyleyebilir böyle birşeyi çok zor, belki böyle daha iyi olacak boşver

• aynen çok zor hem sevdiğim kızı hem abimi birdaha görmeme şansım var bölesi daha iyi oldu

Yükleniyor...