Bu yıl en fazla hakem hatalarıyla maç kazana takım hangisi?

Bu yıl en çok hangi takım hakem hataları ile maç kazanmış hanesine puan ya da puanlar getirmişdir.

• Bjk.
    42% (5)22% (6)28% (11)Oy Ver
  • Fenerbahçe.
    50% (6)59% (16)56% (22)Oy Ver
  • Gs.
    0% (0)11% (3)8% (3)Oy Ver
  • Diğer.
    8% (1)8% (2)8% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gs kazandığı beleş penaltılarla , fb rakiplerinin gördüğü 12 kırmızı kart ve penaltılarla başı çekti. Diyeceksin ki diğerleri lehine olmadı mi oldu ama bu iki takim başı çeker her sene olduğu gibi

Gerçi senin tek amacın Beşiktaşin şampiyonluğuna gölge düşürmek için fake hesap açmak

0|0
    0|0
    • Oğzzuhan orta parmak gösterdi ceza alma boğaza bastı ceza almadı Bjk Fener maçında 3 golun 2 si hatalı Ersan'a 2 kırmızı çıkmadı.

• Daha sayayım mı Gomez dirsek vurdu direk kırmızı verilmedi Bursa maçında korner beklerken penaltı verildi. Kşeke Fenerin kırmızılarını sayıcağına size verilmeyen kırmızıları saysaydın.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Tek tek hataları saymadım ama ilk aklıma gelen fenerbahçe oldu.

0|1
    0|0
    • Bjk Fener maçını izle anlarsın ozaman. Bak Bjkli kimse yok nedense.

• Onlar tek maçta olmadı 3 farklı maç.

• Yok genel olarak konuştum bjklilerde gelse soruya 50 tane fener lehine karar söyler bu böyledir bizim Galatasarayın TRabzon maçları skandaldı mesela üzüldüm Trabzona iki maçtada hakemler doğradı doğruya doğru bizim lehimizede oldu akhisar maçınaki penaltıda penaltı değil yani oluyo böyle şeyler ama bjk fb şampiyonluğa oynadığı için hata kabul etmiyorlar.

• Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Hahaha anket sonucuna bak mosmor olmuşsundur şimdi sen allahın lalesi 🌷 😂

0|0
    0|0
  • Fenerin rakiplerinden kaçı maçı 11 kişi bitirdi

0|0
    0|0
    • Peki kırmızı kart hakem hatasımıydı. Kırmızılık hareket yapmadılar mı.

• O sene kimin hakkı yenildi

• Fenerin hakkı yenildi.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...