Beşiktaşlılar çok iyi öğretmedik mi bu sene?

0|1
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok iyi olmuş video :) 40 yıldır yildiz hesabi yapanlar şimdi lig şampiyonluğu ne ki önemli olan basket demeye başladılar , biz buna bastırma diyoruz

0|1
    0|0
  • 8 yılda bir şampiyon oluyorsunuz bu ne afra tafta arkadaşım Fener Avrupa maçı kadar kouşulmadı şampiyonluğunuz ve siz seviniceksiniz diye insanları öldürdünüz silah atarak haberin var mı senin.

0|1
    0|0
    • Haha senin kadar yemin ediyorum yeni doğan bebekler ağlamıyor :) 70-80 milyon euro verip anca ikinci olan takımı tutmak gerçekten zor anlıyorum seni :D

• Haha devam et ağlamaya 2 hafta önce Fb kesin şampiyon olacak diyordun şimdi asena gibi kıvırıyorsun. İşte seni neden kimse adam yerine koymuyor bu yüzden. Birazcık onurun olsa bu siteye girmezdin ama nerede yüzsüzlük devam ediyor her gün 100 tane hesap açıyorsun

• EuroChallenge var cahil git araştır öğren. Ya illa engelleteceksin kendini susmak utanmak nedir bilmiyorsun. Sana tavsiyem Sen Fbyi tutma Fbnin futbol takımını tuttun şampiyon olamadılar oradan döndün Basketbol takımını tuttun onlar da kaybetti. Hadi benim sabrım bu kadar sana bugünde yarın izin verirsem yine konuştururum eğlenmelik :D

Yükleniyor...