Arkadaşlar ilk kez böyle bir soru soruyorum , kolonlarınıza ihtiyacım var :)

üzerin de çalıştığım 2 tane denek var , ama eco ayarı , delay seviyesi gibi dizaynsal tepkilemeler de kararsızım , dinlermisiniz bu ikisini , kolonlarınız da sizce hangisi daha güzel geliyor kulağa , ben biri diye düşünüyorum ama bilmiyorum kararsızım .

yorumlarınız benim için önemli , önemli olmasa zaten böyle bir şeyi sormazdım , buyrun ;

denek 1 : link

denek 2 : link

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• 1. daha iyi. 2. kulak tırmalıyor. ses ajdara mı ait? :D beni güldürdün sabah sabah be allah seni emi

1|1
    0|0
    • yok bob marleye ait :D çok teşekkür ederim ya bu site de insanların da vaar olduğunu biliyordum :) 2. nin treble ayarı biraz daha açıktı bu yüzden incel me oranı yüksek .

Kızlar Ne Diyor 2

• müzikte uyum yok üzerinde ne kadar çalışsan da nafile. bence daha uyumlu bir parçanın üzerinde çalış. gerçekten müzik kötü.

0|0
    0|0
    • müziği de kendim yaptım , ritimi bilerek hızlı çaldım , yavaş olsaydı , akıcılığı da yavaş olurdu ama sanırım değişik bir mod müzik , sana göre kötü , olmaktan kurtarırdı , vakit ayırdığın için teşekkür ederim . kolonun dan gelişleri nasıl ; çok baslı veyahult çok tıslı mı .

• kamera nerde nereye el sallıyoruz?

0|1
    0|0
    • ciddiyim yapma ya :) sabahtan beri uğraşıyorum , en iyisi bizimkilere sorim dedim :) sende geyiktesin :)

• incelmeyi başarabilen varlığına minnettarım . teşekkür ederim .

Erkekler Ne Diyor 1

• insanlara işkence yapmayı bırak bence :)

1|0
    0|0
    • hö hö :) arkadaşım hangisinin volume eco ayarı daha düzgün çıkıyo bunu söyle yeter :) girme alt parazit senfoni olma boş yere :D

• dinleyemedim ne yapayım :D cevap veremiyorum o yüzden özür dilerim.

• :D peki teşekkür ederim .

Yükleniyor...