2 tane sınavınız ama çalışmak istemiyorsunuz ne yapardınız ?

2 tane sınavınız ama çalışmak istemiyorsunuz ne yapardınız ? cevaplarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
ama kalkmakda istemiyorsunuz :)

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çalışmamak istemen aslında gerçek isteklerin değil çünkü her insan zararlardan kaçar yararlı güzel şeyleri sever.Çalışmak = yarar. Çalışmamak = zarar.Öyle ise neden bu zararı ıstıyor ınsan ?

cevabı şahıstan şahısa piskolojiden piskolojiye değişir.

Bir örnek vermek gerekirse : İnsan o kadar çok boş şeyler düşünür boş şeyler yapar ki artık beyin yorulur o esnada aklına ders çalışmak gelincede bu yorgunluğuktan uyuşukluktan dolayı topu topu 2 saat ders çalışmak her halükarda geçecek o 2 saat kıyamette kopsa geçecek yanı zaman durmayacak insana öyle ağır gelir ki bu sefer calısmak ıstemez calısmaz oysa bunun yerıne bıraz dınlense kafasını toparlayıp derse odaklansa ve ders calısırken baska seyler dusunmese aslında yaptığı iş çok zevklı gelecek ve hosuna gıdecektır.Çünkü hiç şüphesiz ki herkes başarısı ıle mutlu olur kımısı övünür, öyle ise kim başarısız olmak ister ki ? bence sen burada bosuna zaman kaybetme ıstersen bır ıkı muzık dınle veya bıraz uzan kafanı topla vce derse odaklan.Sınavın sonunda başarısız olup baskalarının karsısında ezılmek ıstemıyorsan tabı.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ya gece calısacaksın daha ıyı anlarsın ya da sabahleyınn ...smdı canın n ıstıyosa onu yap sonra calıs

0|0
    0|0
  • yok öyle bir dünya :D

0|0
    0|0
  • biraz gezer dolaşır moral depolar dönerdim başına kağıtlarımın.

0|0
    0|0
  • arkadaslarımı eve çağırırdım çalışamıorum derdim oturup birbirimize cesaret verirdik aa şu neymiş aa bu neymiş derken çalışmış oluosun..

0|0
    0|0
  • Atarım kitaplari bir süre oyalanır biraz vakit geçince çalışırım

0|0
    0|0
  • aof var ve 2 gun baktım bıraktım sıkıldım bılmıyorum nabıcam:(

0|0
    0|0
  • 1 Hafta önce ki halim... :)

Geceleri sabahlıyorum genelde gün içinde çalışamıyorum pek... :)

0|0
    0|0
  • yerimi degistirirdim

0|0
    0|0
  • Çalışmazdım.

0|0
    0|0
  • canımın istediği şeyleri yapar bir şekilde kendimi ikna ederdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• açıköğretim sınavlarım var ama çalışmak istemiyorum.. çalışmıyorum (:

0|0
    0|0
  • oyun oynardım :D

0|0
    0|0
  • Çalışmam.

0|0
    0|0
  • kopya hazırlardım

0|0
    0|0
  • Babamın bir sözü vardı hep; ya çalışırsın ya da kaportacı olursun :)) Sende böyle bir baba yok sanırım. Olsa böyle sıkıntın olmazdı

0|0
    0|0
Yükleniyor...