Siz hiç yıllar sonra, eski fakat eskimeyen sevgilinize rastladınız mı?

kimisi gülüp geçer kimisi ise kaldığı yerden devam eder.hayatın insana yaptığı güzel bir süprizdir siz böyle bir durumda olsaydınız tepkınız ne olurdu?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• evet ben karsilastim, hemde cok sevdigim birisiydi ve en az oda beni, benim kadar cok seviyordu, aradan 15 sene yakin bir süreden sonra gördüm onu, yine okdar cok güzeldiki hic degismemis, görünce icim ciz etti boynuna sarilasim geldi bu 15 senin verdigi özlemi birden gideresim geldi onu cok sevidigimi bagirarak söyleyesim geldi, cünkü unutamadim onu ve halada ayni. bu süre icinde ikimizde tabi evlendik coluk cocuk oldu, o ogluna benim ismimi vermis, ve onun bana verdigi kolya hala bogazimdan hic cikmadi ! ama ne yazikki selam verdim o vermedi düsmanmisiz gibi yoluna devam etti. ayriligimizda benim sucum yoktu aile baskisina dayanamadi o ve simdi neden beni suclar gibi yapti anlayamadim, arkadasin kosup kolundan tutasim geldi ama yapamadim. cok kirildim arkadaslar yaa !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 1997 yılında ayrıldığım kız arkadaşımın 2000 yılından beri tanıdığım bir arkadaşımın kuzeni olduğunu anladım.

Face de gördüm, evlenmiş ve bir kızı var.

Üzüldüm sadece..

Sonra derin bir nefes alarak günüme ve hayatıma devam ediyorum..

1|0
    0|0
  • Hayır ama 4 yıl önceki sevgilimi rüyamda gördüm. Hepsi, o yaptığı tadına doyulmaz un kurabiyesinin suçu.

1|0
    0|0
  • benim ayaklarım yerden kesildi içim bir acayip oldu kendimi çok tuhaf hissettim oradan kaçmak istedim.

0|0
    0|0
  • efet askerde ıken karsılastım ankarada anıtkabırde askerlık yaptım toren vardı o sırada zıyarete gelmıs anıtkabırı orada karsılastık tabıı torende oldugum ıcın bısı yapamadım bakıstık bakıstık gıttı sevgılsıı ıle dedım kı ıcımden yıne gıttın gecmıste kı gıbı durmadın

0|0
    0|0
  • eskimeyen sevgilim yok , eskimeyen sevgilim olsa idi emin ol tekrar ayarlardım :)

0|0
    0|0
  • biten bitmiştir derdim ama içimdende o güzel günler sızlayıp giderdi.

0|0
    0|0
  • hayır birdaha görmedim iyiki görmedimde

0|0
    0|0
  • arkama baka bakaaaa yürümeye devam ederim :)

0|0
    0|0
  • evet rastladım

0|0
    0|0
  • rastladım vay be taş gibi duruyor yine aynen dedim:D

0|0
    0|0
  • yok ama o bana rastladı :D

0|0
    0|0
  • evet rastladım ve hatta bir kaç saat sohbet etme imkanı buldum..çok güzeldi, tatil gibi bir seydi..

0|0
    0|0
  • evet şuan face listemde 2002 den bu yana tanıyorum kendisini :D

0|0
    0|0
  • Ko. g.tüne de geçerim. Köprülerin altından çooook sular akmıştır çok.

0|0
    0|0
  • eski dostluklar önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Rastlamadım.

Böyle bir şey olsa geçer giderdim,biten bitmiş zaten.

1|0
    0|0
  • bu sabah metrobüs durağımda biri belirdi ve baktım ki eski flörtözlerimden , canımı istese veririm , bazen böyle sevgi duyarsın. '' ara beni '' dedi . tabiki aramıcam , manyakmıyım ben aynı pilavı yiyim.

1|0
    0|0
  • yok netten tanıstıgım insanla karsılasmam imkansız:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...