Acil cevap yazın arkadaşlar kafam allak bullak tamam mı devam mı?

bir kız arkadaşım var ayrıldıkmı ayrılmadıkmı bilmiyorum ama bişey oldu pazar günü biraz ara verelim kafamda bir kaç soru var ikimizle ilgili onları düşünmem gerek dedi ben ilk başta kabul etmedim ama sonradan mecburdum kabul ettim pazar gününden buyana mesaj atmadım aramadım oda beni aramadı ama bugün dayanamadım onun önceden araştırmamı istediği bişey vardı onu yaptım birazda konuşabilmek için bahaneydi faceden mesajla gönderdim ilk önce teşekkür. felan nasılsın dedim kendimi dinlemem iyi oldu kafamdaki soruların cevabını buldum dedi bende o sorular ne cevaplarını merak ediyorum dedim sonra konuşuruz canım onları dedi tamam dedim ne olacak tamam mı devam mı sizce

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Belli değil

0|0
    0|0
  • ah ulan ha bende bu kızları anlamiyim.

0|0
    0|0
  • Bi sumuklu icin!bska karimı yog

0|0
    0|0
    • olmuyor işte :(

• :) sonu o olacak galiba

• Himm

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne devam ne tamam gibi sen yine biraz sıkmamaya çalış onu. Fazla soru sorma bence. Zamana bırakmaya çalış. Ne anlattıysa ne düşündüye onun anlatmasını bekle derim. Ama hep yanında olduğunu hissettirmeye çalış

0|0
    0|0
    • şimdi üzerine gitsem illaki anlatacaksın diye sıkmaktan korkuyorum oralı olmayıp beklesem bu seferde ilgisiz olmaktan korkuyorum ne yapacagımı şaşırdım açıkcası ama hep yanında olduğumu hissettirmeye çalışcam

• Bence kızın aklı karışık. İşin içinden çıkamıyor. Aklında şunlar var gibi. Senden ayrılmak istiyor ama diğer aklı ayrılma diyor. İşin zor kardeşim.

0|0
    0|0
    • bakalım artık kendini dinlemesi iyi gelmiş biz hangi tarafa gitcez zamannn

• birisi aranıza fitne sokmaya çalışıyor dikkatli ol

0|0
    0|0
    • var birileri hem ona hem bana gidip gelip bişey ler söylüyorlar ikimizinde kafasını bulandırıyor her zaman söylediğim ona bizi biz ilğilendiririz başkaları ne söylerse söylesin

• dedıgım gıbı yap gıt konus onunla böyle böyle de.aramıza gırme karışma de

• en kısa zamanda gördüğüm zaman konuşcam

Yükleniyor...