Bacak inceltmek için squat? Bilgili birileri?

Squat yapmaya başladım 4. Günündeyim ama kalınlaşsın istemiyorum birileri sıkılaşır incelir demiş ve bel de inceliyor doğru değil mi arkadaşlar? Ben biraz bacakta kaslı yapıya sahibim zaten. Boy 176 kilo 62. Eğer kiloluysan squat yapma dediler yapabilir miyim ben?

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Squata devam et ama kalçaların için. ve bacakların için iyi olur. kuvvetlenirsin. incelmek için ise pilates gibi uzatıcı egzersizler yapmalısın.

0|0
    0|0
    • Evet bence de kalça için istiyorum daha çok. Peki şu yan uzanıp bir bacak kaldırma gibi hareketlerle bir arada yapsam kalınlaşmaz değil mi

• Bende öyle istiyorum ama basket voleybol gibi sporlarla uğraşmayı severim yok spor salonu yok çık koşu yap bunlara çok üşeniyorum nedense. Başlayınca bırakamıyorsun diyorlar ama :)

• elbette basketbol, voleybol harikadır. başlayınca bırakamamak dopamin etkisinden. spor hayattır.

En İyi Kız Görüşü

• squat zordur

0|0
    0|0
    • Ben zorlanmıyorum

• Tamam teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk 6 kg ver.

0|0
    0|0
  • Bacak inceltmek istiyorsan kardiyo yapmalisin tatlim. squati bacaklarin inceldikten sonra sekillendirmek icin yapabilirsin

0|0
    0|0
    • Yani bırakayım mı ya gerçekten kalınlaşmasını istemiyorum. Tamam önce kardiyo ile incelteyim sonra squat

• Çook teşekkür ederim Canım ip atlayıp sonra başlayacağım

• Rica ederm :)

• Bel ile alakası yok sanırım. Kalçaya ve bacak kaslarına odaklı bir spor çeşidi daha çok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...