Kapat

Böyle bir kişilik hakkında ne düşünürsünüz?

Siz dünyayı duyu organlarınız ile algıyorsunuz. Güçlü bir sanat takdirine sahipsiniz ve genellikle yetenekli olmaya meyillisiniz.

Doğru olduğunu düşündüğünüz şekilde yaşadığınızı hissetmeye ihtiyacınız var. Ve bununla çatışmaya düşecek olan her şeye isyan ediyorsunuz. Genellikle kendinizi özgür hissedebileceğiniz bir işte çalışmayı seçiyorsunuz.

Sessiz ve çekingen olmaya meyillisiniz. Sizi iyi tanımak oldukça zordur.

Diğer insanların refah düzeyi sizin ilginiz dahilinde. Kendinize özgü ve bağımsızsınız. Kendi özel alanınıza ihtiyacınız var.

Aksiyon odaklı olup daha çok harekete geçmeye yakın duruyorsunuz. Genellikle sıcak ve sempatiksiniz.Size yakın olan insanlara içtenlikle değer veriyorsunuz. İnsanlara liderlik yapıp kontrol etmekten hoşlanmıyorsunuz. Aynı şekilde kendinizin de kontrol edilmesini sevmiyorsunuz.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• hemen hemen benmkine yakın bir kişiliktesin diyebilirim. ben biçok konuda potansiyelimin tamamını ortaya koyamadığıma inanıyorum ve bunu başarmaya çalışıyorum. özgüvenimi bikaç tık üst seviyeye taşımam gerektiğine karar verdim ve bu ara modifiye çalışmalarındayım =D önemli olan insanın kendini grmek istediği yer ve bulunduğu konumdan memnun olmasıdır şu hayatta.tam iç huzuru ancak böyle bulabiliriz... başkalarının bizi nasıl gördüğü ya da görmek istediği mühim değil, esas olan kendimizi nasıl görmek istediğimizdir, esenlikle.

0|1
    0|0
    • Ben de öyle düşünüyorum. Ayrıca iyilik yönüm çok iyi basar kendime çok fazla değer vermem hayallerime düşüncelerime ve sevdiğim insanlara verdiğim kadar. Ama aşağıda arkadaşın dediği gibi de aşk hayatında sıkıntılar oluyor. Ve ben bu sıkıntıları fark ettiğimde. Tamamen içine kapanık oldum. Kızlarla ilgilenmedim :) İlgilenmek istediğim zamanlar da ise ne yapacağımı bilmiyorum. :)

• e adamına göre :D genelde karşıma çıkanlar palavracı ben karşılıksız duyguya inanmıyorum ben bir insandan çok etkilenmiyosam o da benden etkilenemez...mesela ben bişi hissetmiyorum ilişkinin daha başları karşlımdaki insan başlıyo sana ölürüm hayatımın sonuna kadar seninle olsam keşke cart curt:D direk soğurum böyle şylerden. samimiyet esas olan şey.

• Orası öyle ama benim karşılıksız yürekten sven bir çok insan var benim tanıdığım. Hepsinde de ayrı bir yürek acısı bir kerede benim başıma gelmişti. Yemediğim halt kalmamıştı ya sırf ona kolye alıcam diye yol paramı heba etmiştim. İstanbula gitmiştim kayseride yaşıyorm. Amcam sağolsun o karşılamıştı yol parasını.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• böyle bir insanı gerçekdne iyi tanımak ve onun huyuna gitmek gerekir

0|1
    0|0
    • Bence o kadar da kötü değil ya :)) iyi bir kişiliğe sahip ama iyi tanımakda zordur diyor. biraz çelişkili bir kişilik ama çokta kötü olduğunu düşünmüyorum. :)

• mantığıyla hareketen eden sanatçı bir kimlik.. aşkta çogu kez kaybeder

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...