Kendinize nasıl bağlarsınız var mı bir yolu?

Önceden aranızda sorunlar olan ara ara konuştuğunuz mesajlaştığınız ve görüştüğünüz bir erkeği nasıl kendine bağlayabilirsiniz ? Sizi merak ediyor ama aklına ara ara geliyorsunuz ama arkadaş olarak mı nasıl olduğu belli değil şu anda onunla yüz yüze görüşmüyorsunuz konuşmalarınız da da eski sıcaklık yok ?

Siz olsanız bayanlar mesaj atıp ortamı sıcak bir hale getirmek için mi uğraşırsınız yoksa umursamaz davranıp ondan mı bişeyler beklersiniz sizinle görüşmesini nasıl sağlarsınız ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• iletişimin verdiği enerji ile alakalı. bunun için kendini zorlama.

0|0
    0|0
    • o ne demek ?

• ani bir şeyler hissetmiyorsa zorla veya birşeyler yaparak durumu kendi lehine çevirmen kolay değil. karsıdan da böyle bir talep gelmeli ki ortak amacınız için beraberce mucade edin.

• tabiki de haklısın da belki sen bişeyler yaparsan zamanla düzelmez mi diye düşünüyorum ufak bir ışıkla karşı taraf harekete geçer mi düye düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• bence hayatnda baskası varmış gibi mesajlar ver ona .. veyada hiç umursama o mesaj atmıyorsa sende atmaa.. attıgındada gec cvb att umursama her istedgnde seni bulmasına izin vermeee.. ulaşılmaz olursan o snn üzerine düşecektrr

0|0
    0|0
    • ben hiç mi mesaj atmıyım ? o zaman da haftada bir atıyor ya da kafasına eserse beklemek çok zor geliyor.bazı mesajlarına cevap vermiyim mi ne kadar zaman böyle devam etmeliyim sence ?

• sevgilim değil canım o benim acaba mesaj attığında biraz sıcak mı konuşsam ? bahane yaratıyor benimle konuşmak için aslında ama işte hergün mesaj atmıyor ? eskiden her gün atardı mesaj

• ya sevgln bile olsa dyormm. anlamadn yanii.. her neysee demekki baskaları grmş hayatna onlarla meşgull sen scak davran bakalm eger öylede olmuyorsaaa siktri çek

Yükleniyor...