Pişman olsun ve dönsün

4 yıllık bir ilişkim oldu.nişan yaptık.askere gidip geldim o arada.gelince benle ilgili kararını netleştirmeye çalıştığını söyledi ve 1 yıl sonra hayati derecede önemli bir sınavıma 10 gün kala ayrıldı.tükürdüğünü kesinlikle yalamaz ama bana sürekli kimseden izin almayacağını istediği saatte dönebileceğini kimsenin kimseye karışmayacagını söylüyordu.içimdeki sevgi mi alışkanlık mı bilemedim.hep yanında oldum ama o olmadı.ama hala bekliyorum dönmesini.dayanamıyorum onsuzluğa.hep tersledi beni susturdu biliyorum ve kızıyordum.ama pişman olsun ve dönsün

Güncellemeler:
cok uğrastım aradım ama anımız cok hersey hatırlatıyo onu.cok ugrastım 2 yıl görmeden konusmadan ve sonrasında 4 sene.atamıyorum içimden.hiç mi simdilik mi böyle

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bak arkadaşım ya senden bıkmış ve seninle olmıcağını biliyor bu sebeple ayrılmış olabilir senden ayrılmış seni bırakanı sen niye kendine çekmeye çalışıyorsun ki ilerde evlendiğiniz zamanda aynısını yaparsa seni bırakıp giderse ne olacak sadık ve sadakatı olmayan insanla yaşamak zor 4 yıllık bir ilişkiden bahsediyorsun az bir zaman değil o sana bağlanmamış ve alışkanlığını kaybetmiş ki seni bırakmış sendeki sadece onunla olan alışkanlığın benden sana tavsiye başkasını bulmaya çalış onu unutursun ve başkasında ararsın bazı bişeyleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir katil olay mahalline mutlaka geri döner.

uzun sürebilir.sakin ol ve bekle

1|0
    0|0
  • Hiç bir engel yokken 2 yıldır dönmüyorsa bu saatten sonra dönmesini bekleme kendine yeni bir hayat kur ve onu unut.Kararlı bir kadına hiç bir güç geri adım attıramaz.

0|0
    0|0
  • sevgisi bitmiş belliki .

Sen bişey yapma umursamaz ol.

0|0
    0|0
    • umursamaz olursam sizce sonrasında nasıl bir gelişme olur

• Ya seni daha çok kendine çekmek istiyor ya da seni artık istemiyor bir erkek olarakta bir bayanın köpeği olacak halin yok Sen arama sorma gelecek olan gelir ama sonrasını bilmem oda sana kalmış kabul edip etmemen

• iki tarafda inatçı davranırsa biraz ozr döner

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevgili kardeşim. Senin zamana ihtiyacın var. Şurası kesin ki, eski nişanlın seni hayatından kesinlikle çıkartmış. Şu an belki de yeni bir sevgilisi var. Seni seven, senin de seveceğin bir kız çıkar karşına inşallah. O zaman, şimdiki yaşadıklarını gülümsemeyle anacaksın.

0|0
    0|0
  • dayan hocam geri dönsede bir hayır gelmez..senin acuvunun içinde oldugunu biliyo artık her stediğini yaptırır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...