Spor salonuna olan bu cekinme korkumu nasıl yenebilirim?

spor salonuna gitmek istiyorum fakat cok cekiniyorum evden cıkıp spor salonunun önüne gidiyorum fakat kapıdan bir türlü içeri giremiyorum 1.77 boy 105 kgyim sistemdeki yasım dogrudur günlük yasantım is ortamında ful oturmayla geçiyor 8 saaten sonra yorgun eve geliyom 1 2 saat uyku yorgunlu almak için fakat bir türlü bu fazla kilomu vermek için spor salonuna gidemedim kilo vermek için spor salonuna olan bu cekinme korkumu nasıl yenebilirim?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• spor salonuna ihtiyacın yok az ye düşük kalori al

0|1
    0|0
    • düsük kalori al diyorsun peki ben bu düsük kaloriyi nasıl alcam misal bana 1800 kalorilik beslenme listesi verildi devlet hastanesindeki diyetisyene gitimde ve günlük 1 saat yürüyüs verildi düsük kalori al diyorsun bu kalori hesabını nasıl yapcam?

• yas 18 sonuna dogru gidiyom 28 eylül 2016 da yani bu yılın sonuna dogru ay yıl tam olarak dolmus 19 yasıma giriyom 1997 liyim boy 1.77 kilo 114 isim pirescilik bütüngün oturdum yerden makina basında calısırım altımda 1 tabure var pires basında oturmak için yani benim yaptım is isin özeti oturularak yapılan bir is 8 saat boyunca oturuyon af edersin ama insanın kıçına kırap giriyor otururken insan kıçı acıyor

• 72 kiloya inmen lazım aldığın besinlerin 100 gramı kaç kaloriye denk geliyor diye hesap yapacaksın ve 1800 kaloriyi güne yayıp geçmeyecek şekilde besinlere hesaplı yiceksin http://www.kalori.biz/kalori-cetveli.html bu linkte besinlerin yaklaşık barındırdığı kalori miktarı yazıyor örneğin kahvaltı için böyle bir kalori cetveli çıkarmış www.kalori.biz/.../kahvaltiliklar.html diyelimki kahvaltıda 500 kalori alacaksın 1 dilim beyaz peynir (yağsız) 84 kalori 1 adet yumurta (sadece beyazı) 15 kalori, 50 gram (15 tane falan sanırım) yeşil zeytin 75 kalori toplayalım bunları 84 +15+75=174 yapıo böyle böyle diğer şeyleri de ekleyip yiyebilirsin öğle yemeğini de aynı hesaplayacaksın ve gün içinde aç kalmamak şartıyla güne bu diyeti yayacaksın.

Kızlar Ne Diyor 1

• benimde sen gibi iş ortamı full oturma ile geçiyor. fazla kilolarımı sporla atıyım dedim. herkestemi oluyodur nedir bir çekinme oldu bende de ama gerçekten kapıya kadar kapıyı açtıktan sonra bir rahatlama oluyoor..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...