Bu beldeki kiloları göğüse ve kalçaya pay etmek mümkün mü? :)

ne yesem bele gidiyo ve göğüslerim çok küçük. bu yüzden orantısız duruyo. belimdeki kiloları göğüse vermem mümkün mü yani bunun için önerebiliceğiniz egzersiz neyim var mı

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Fazla heveslenme derim. Bir yerde okumustum bazı insanlar basenlerden bazı insanlar göbekten bazıları ise dengeli kilo alırmıs. Ben göbekten alıyorum mesela. Bazı adamlar var parmak uçlarına kadar dengeli alıyor, bazıları da koca dötlü oluyor :)

1|0
    0|0
  • tabi ki mumkun. spora koş bakalım

0|0
    1|0
  • bolgesel zayıflama yoktur ve vucut yağı nereye depo edeceğini genetik faktorlerle belirlidir ki kendi secer.goguslerin buyumesi için kilo almalısın buda istenmeyen bir durumdur. Ancak tavsiyem bolgesel erime olmamasına rağmen bolgesel sıkılaşma vardır egzersiz ile kalın bolgelerini calıstırarak biraz ince gozukmelerini bu sayede goguslerin daha orantılı belirgin hale gelmesini sağşlayabilirsin...

0|0
    0|0
  • Allah diyen dometeslerden yemeye devam et istedigine kavuşursun m.etme :)

1|0
    1|0
  • 0|0
    0|1
  • metabolizma ile alakalı değil mi. kimisi kiloludur ama heryere eşit dağıldığı için o kadar belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Salona git derim durumun yoksa uzun sopa bule ensene koy sopayi elleri gecir altta uste dogru bir yere otur saga sola don yavas degil hizli yapcaksin erisin die.

0|0
    0|0
  • Gögüslerini sıcak tut düzenli okşa ws. Kullandıkça gelişir. Belin içinde ikiz yatak diyeti üste olmak şartıyla

0|0
    0|0
  • Var malzemeler 1 adet döner bıcağı 1 adet 404 yapıştırıcı kullanım döner bıcağıyla istenmeyen yağları kesiyosun ve istediğin yerlere yapıştırıyosun .

0|0
    0|0
  • bıçakla kess pay et heryere eşit yap :D

0|0
    1|0
  • bunu spor salonunda daha sağlıklı öğrenirsinç bence böle hassas sağlıkla alakalı şeyleri forumlarda aramak doğru değil zira herkesin metobolizması farklı...

0|0
    0|0
  • oradan alıp oraya vermek gibi birşey bilmiyorum ama olanlardan kurtulmak istiyorsan yürüyüş koşu ve bisiklet dengeli bir şeklde

0|0
    0|0
  • spor yapmak iyi bir çözüm olabilir :)

0|0
    0|0
  • Göğüsler büyümez de bel incelir

0|0
    0|0
  • tavsiye etmem sonra ' nefes alsın yeter ' denilen bir toplum affetmez seni

0|0
    0|0
  • egzersiz olarak ebru şallı nın videoları var egzersiz olarak onu izleyin faydası mutlaka olur

0|0
    0|0
  • biri bu kızcağıza Allah aşkına yardım etsin

0|0
    0|0
  • mümkünlüde herşey mümkün

0|0
    0|0
  • göğüs çokmu küçük yahu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Maalesef bolgesel zayiflama olmadigi gibi, kilo almada olmaz. Vucudunuz karar verir nereden vermesi ve nereden almasi gerektigine. Bizlere de oturup izlemek ya da gelismesini istedigimiz vucut parcalarini spor yapar calistirmak, kaslandirmak duser :))

0|0
    0|0
  • belini zayıflatmak için disc var bende aldım netten 10 lira onunla 1 ayda en az 1 beden daralır belin

0|0
    0|0
  • bel incelirde gögüs büyümesi biraz zor. spor yapin

0|0
    0|0
  • belki mumkun ama kimse bilmez:)

0|0
    1|0
Yükleniyor...