Türkiye "O"nu izliyor ...

Türkiye hatta dünya FENERBAHÇE'yi izliyor...

link

FENERBAHÇE tek başına 3 kulvarda...

Fenerbahçe'nin bu başarısını siz nasıl değerlendiriyorsunuz ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• star tv dekinde gönülden başarılar dilerim :)diğerlerinde rakibimizsiniz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şu an Türkiye yi temsil eden tek takım o yüzden tebrik ediyoruz.

0|3
    1|3
  • salih ucana her konuda basarilar.

0|1
    0|0
  • 3 kulvarınız batsın emi hani la 3 kulvar ligde lider gs uefada favori chelsea ziraatte favori sivas siz neyin kafasındasınız

0|0
    0|2
  • Üç kulvar dediğin ne?

1) ligde kaybettiler artık

2)vaslui,bate,plzen gibi adı sanı olmayan takımları ve en iyi oyuncusu lorik cana olan lazio yu elemelerimi başarı? inter toto kupasında bile bundan daha kaliteli takımlar olurdu. Böyle bir görülmemiş şansa ragmen benfica ya da chelsea yi geçmeleri imkansız

3)kıytırık bir ziraat türkiye kupası alıp,ona sevinirler,zaten o da çok bile

0|6
    0|4
    • sen fb li değilsin ya. allah belanı vermiş zaten, o sana yeter hadi bb canım.

• Futboldan anlamayan kizlarin yorum yapmasina gicik oluyorum abi!

• Bu başarılar bazılarına fena koyuyo anlaşılan :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Galatasarayın lig maçları Brezilyada canlı yayınlanıyor sen buna ne diyeceksin?

1|2
    0|4
    • ne alka ? burada konu ne ? idrak sorunu yaşıyorsun doktora görün derim. ayrıca brezilya futbol otoritesi değildir ! hadi bb.

• Sorduğu soruya bak sende git bu haberle sevinç çığlıkları at

• baros türkiyede tek galatasarayın mı yayınlanıyor sanki benim bildiğim hem feneri,n hemde beşiktaşın canlı yayınlanmıştı bir ara haberi de çıkmıştı fenerde sırf alex ve roberto carlos beşiktaştada fernandes ve nobre olduğu için nobre brezilyada çok sevilen bir futbolcu

• güzel işte 3 kulvarada daş gibi gidiyoz

0|1
    0|0
  • Tebrik ederim. Ancak bu sene 3ün 1ini alıcaksınız :) Lig Galatasaray'ın UEFA Chelsea'nin Ziraaat da sizin :)

0|0
    0|1
  • evet 3 kulvarda da gecen hafta eskişehir attığı golü el olduğu icin verme dün gecede eskişehire elden gol atıyonuz onbnu ver e ben 3 değil 10 kulvarda böyle olursa zirvede olurdum

0|0
    0|1
    • el değildi o, omuzdu. gözlükçüye gitmeni ric ediyorum hadi bb. daha bişey yazma.

• eliyle düzeltiyo sanada bir at gözlüğü lazım hadi naşşşş.yazıp yazamıcamıda size sormam ok

• at gözlüğü farklı durumlarda kullanılır. bir de türkçe dersi iyi gelir sana hani. bb.

• tabiki mükemmel uefaya güzel bir cevap

0|1
    0|0
  • Futboldan anlamayan kizlarin yorum yapmasina gicik oluyorum abi!

0|1
    1|1
Yükleniyor...