Definasyonda motivasyonu nasıl sağlarız? Karbonhidrat isteğine karşi kimler savaşiyor :D?

Ketojeniğe başladim 3 gundur karbonhidrat almiyorum (20gr). Öğrencilerime önerdiğim ve fazlasiyla övdugum beslenme programinda kendim bile zorlaniyorum ulan.
Bu dönemde canimin hic istemeyecegi karbonhidratlari istemeye basladim özellikle geceleri uyanik kaldigimda zorlaniyorum inatla yemiyorum yemiycem canim delicesine kola içmek, cikolata yemek, meyvelere atlamak glukoz ve fruktozu tavan yaptirmak istiyor işin kötü tarafi bunlar dolapta mevcut ne zikkima aldiysa annem hepsini almis normal zamanda haftada 1 kacamak yapabiliyordum eğer simdi yaparsam tüm emeğim boşa gidecek ya nefsime ya da six packlerime veda etmem gerekiyo bu kadar iradesiz olamam yemiycem yemiycem ama aklimdan cikarmam lazim :/

Güncellemeler:
Güncelleme
Vee 6. Gün bitti bitiyor :D

0|1
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• irade en önemli kasındır kullandıkca güçlenir.

0|0
    0|0
    • 4. Gunumdeyim hic kh almadim irade sapa saglam :)

• Gecmis olsun bende karni yirtmistim bir kac hafta calisamadim hirs bazen kotu sonuclaniyo yag orani %11 in altindaysa six packler gozukmuyo benim hafiftem gozukmeye basladi belki senin derin daha incedir

• %11 in ustundeyse yazicaktim :/

En İyi Kız Görüşü

• Canım bir söz vardıya neden başladığını hatırla diye işte ileride ne kadar güzel görüneceğini düşün sık dişini :D böyle diyorum ama bende dayanamıyorum :D

0|0
    0|0
    • "Birakmayi dusundugunde neden basladigini hatirla" tskr ederim aynilarini bende soyluyorum ama başa gelince hicte kolay değil neyseki 4. Gunum :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Karbonhidrat diyeti gerçekten zor. Çünkü gerekli enerjiyi en çok bundan alıyoruz. Leblebi deniyebilirsin. Acıktığında 5-10tane at 50gr leblebi=20gr karbonhidrat

0|0
    0|0
    • Leblebi cok fazla kh iceriyor onun yerine ceviz tuketiyorum hen protein hem vitaminler acisindan zengin enerjiye gelince kh yerine yaglardan enerji aliyorum

• Şu şekildemi oluyor 10gündiyet sonra 1 gün yükleme diyor 10gün diyet 1 gün yükleme şeklinde devam ediyor

• Bu vucuda şoktur detokstur bunu tekrar yapacaksan bile su sekilde olmali bir hafta 20gr karbonhidrat sonraki hafta 50-100 arasi karbonhodrat + kardio sonraki hafta tekrar 20 gr

• Bende eski kick boxcu olarak yememni tavsiye ediyorum cunku ben sporu biraktim ve Şu an gobegi eritemiyorim

0|0
    0|0
    • Sporu biraktin beslenme duzenine dikkat etmedin hareketsiz yasadin kaslarin eridi metabolizman yavasladi bu sebeple gobek oldu fakat donemlik degil 7 yasindan beri sporcuyum suanda functional trainerim 7 yasinda gymnastics ile basladim 11 yasinda taekwondoya gectim profesyonel taekwondo yaptim 2. Danım milli sporcuyum yan brans olarak kick boks ve muay thai yapmistim neden kick boksu biraktin musabikmiydin salon sporumuydu

• Geri devam etmelisin bence cok fazla ara vermissin gecmis olsun ozel sorunlari kafadan atmanin en iyi yoluda antrenmandir pc de gecirecegin 2 saati antrenmanda gecirsen sana 10 kat daha faydali olur

• Sende haklisin ama simdi motivasyonn yokk :))

• ektomorflara uyuz oluyorum. Neden onlar herşeyi yiyebiliyorda biz 100 gram pirinç ve proteinle öğün geçirmek zorundayız :((

0|0
    0|0
    • ektomorflarda sansli degiller vucut gelistiremiyorlar ince kemikli dar omuzlu adelesiz tiplerdir onlar adelesizlik disinda bende ince uzun sayiliyorum 1.73 boy kilo 57 idealim :)

• Harikasın :) profiline geç baktım :)

• Onu oyle şey yapmasak aslinda daha bir şey olucak sanki

0|0
    0|0
    • Kasli kadinlar kasli erkeklere hitap ederler dogal olarak senden daha guclu yapida birisi sana zaten bakmaz yorulmayalim kardes :D

• Çok sukur bende yağ deposu bir erkek sayilmam ama bayanda kasi sevmem ama seninde dedigin gibi bu konuda anlasamayiz yorlumayalim bos ver 😃

• define de vesveseye hayır :D

0|0
    0|0
    • 4. Gune geldim vesveseyi yendim iyiyim suanda :D

• ketosisin dibine dibine vurmak :D orjin gojiberryler çok faydalı

• Orjinal fakat kurutulmusunu yiyorum yas meyvesini bu ulkede bulmak imkansiz zaten :)

• Bu is fedakarlık istiyor sık dişini bir süre sonra tadini bile hatirlamazsin 😉

0|0
    0|0
    • Sıkıyorum bakalim bir kac gun sonra gecicek ins ve dolaptakilerden kurtulmam lazim ozaman istek kalmayacak :D

• Bu spor ne lanet bisey ya turkiyede boyle kizlar yok saniyodum benim bayan versiyonum :)))

0|0
    0|0
    • yok mu saniyordun hangi salondasin genelde bana bizim salonda niye senden yohh yağğ diyolar :D

• ( Ciddiyim gayet bunu sorana anlatırken ) en yakın markete gidiyorsun. Bir salça alıyorsun ama dandik olmasın tat marka olacak. Eve git bol tuz at suya karıstir iç diyorum :))) oda mal mal bakìyor yuzume :)))

• Ahahah oda dinliyomu ya yazik :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...