Sorum beşiktaşlılara lütfen yanıtlar mısınız?

şimdi bu sene beşiktaş şampiyon olmazsa kim ya fenerbahçe şampiyon olucak ya galatasaray ikisinden birini seçmek durumunda kalsaydınız seçiminiz hangisi olurdu ?

gizliye açığım çekinmeden seviyelice yanıt yazın lütfen seviyesizleri istemiyorum :D

Güncellemeler:
eksılemıs bırı ben ++ eksılemeyın bırbırınızı:(

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Ben anlamiyorum zamaninda y...mi ye feneer

diye beste yapip her macta soleyen besiktas bizimi destekliyor? Besiktas iskelesinden galatasaraylilari kadikoye ugurlayanlar besiktaslilar

gecen sene sampiyonluk macini beraber izleyip.galatasarayi destekleyenler onlar nasil bizim sampiyon olmamizi istiyorlar anlamadim ya

2|0
    3|1

Erkekler Ne Diyor 14

• yesinler birbirini bizi ne ilgilendirir demeyeceğim.hak eden kazansın

3|3
    1|0
  • Beşiktaşim olmuyorsa kimin olduğu beni ilgilendirmiyor açikcasi. Biz Şeref Beydeki son maçta kaçinci sirada olursak olalim maçin sonlarina doğru stadi her sene yaptiğimiz gibi şampiyon Beşiktaş diye inleteceğiz ben bu ani dünyalara değişmem işte.

2|3
    1|1
  • Gerçek Beşiktaşlı sadece Beşiktaşı tutar..bi de belki birazcık memleket takımına zıcık,ucundan sempati duyar o kadar..

Konu Beşiktaşsa gerisi teferruattır..

1|3
    0|0
    • yahu tamam da hangısıne daha yakınsınız merak ettım:D

• cevabım çok açık..:)

Beşiktaş değilse ; isterse Juventus gelip Türkiye'de şampiyon olsun,farketmez..gerisi tınn..;)

• Feneri seçerim gs lilere göre daha mütevazılar.

1|2
    1|3
    • hımmm bende mutevzıyım:D

• cok pıssın:P

• beni ilgilendirmez derler benceeeeee

2|0
    0|0
  • Beşiktaşlı ikisininde a.k beşiktaşıma birşey olmasın der geçer

1|4
    1|1
  • cin con olmasin

2|2
    3|3
  • Kimin hakkıysa o kazansın.

2|1
    0|1
  • hiçbiri...

1|0
    0|0
  • İki ucu poklu değnek kötü olan kazansın iyi olan kahrolsun sanki fb olsa daha iyi gibi bilmiyorum onlarda çen çen çen çen gs desen zaten çok reröre:/ Beşiktaşım Oleeeeeeeeeeeeeee

0|2
    1|1
  • Beşiktaş yinede xD başka şampiyon tanımam xD

1|2
    0|0
  • İnanın galatasaraylılara sormuş olsalardı kendi adıma beşiktaş bende derdim.

1|1
    1|0
  • beşiktaşlı olarak Fenerbahçe alsın diyorum bunun sebebi gs lilerin çok havalanmış olmaları fbliler daha mütevazi bu konuda

2|0
    1|5
    • Ben besiktasi galatasaya daha yakon sayardim

• evet:(((

• oyyy kıyamammm =((

• FENERBAHÇE !

1|0
    1|3

Kızlar Ne Diyor 6

• yine bir gizli yine bir Beşiktaşlılara özel soru.geçen drogba mı selçuk mu diye soran değilsindir inşallah:)))

3|3
    2|1
    • yahu canım sızde sormuyormusunuz ben saldırmıyorum adam gıbı bıey sordum merak edıyorum fıkrını yazarmısın:D

• Senin dediğin soruyu soran kişi üstteki gizli kullanaci olabilir banada ayni şeyleri demişti çünkü :)

• allah allah bir gs diyen allahini seven bir kul cikmadi iyi mi.

halbukk bu soru gslilere sorulsa hic dusunmeden bjk derdim.

3|2
    0|0
  • Ben Galatasaraylıyım biz şampiyon olmazsam Akhisar Şampiyon olsun isterdim .. :)

Soru bize sorulmadı ama cevap vermek istedim balım...

2|0
    1|0
    • Olsun tatlim :)

• O değil de balım ben baya cümleyi kurarken saçmalamışım..

Uykuluydum k. bakma... :)

• Yok tatlim gayet normal

• kartallar bizi parçalayacak ama olsun cimbomluyum :(

0|0
    0|0
    • Hahah bursadan gol iyen sekiztastanmi basediyorsun

• beter olsunlar :)

• 3 temmuz sürecinde başlayan,bjk li tüpçünün fenerasyon başkanı olup,fenevi korumaya almasıyla büyüyen,2012-2013 futbol sezonunda iyice arşa çıkan bir durum var;

beşiktaş = fenev durumu. bunu bilmeyen kalmadı artık. Biz buna kısaca ŞİKE KARDEŞLİĞİ diyoruz :D

2|2
    2|2
  • Kimse kimseyi kandırmasın,bu sene tüm beşiktaşlılar fener şampiyon olsun istiyor hatta diyebilirimki,fenerden daha çok fenerci oldular. Ispat istiyorsanız,fener - Galatasaray çekişmesinin olduğu sorulara bakabilirsiniz. O sorularda beşiktaşlılar fenerlilerden bile fazla yavuz olmuşlar cim boma karşı...

2|1
    2|5
    • bosver herkez ozgur sampıyon bızız canım benım

• inşallah

Yükleniyor...