Türkiye süper liginde şampiyon olabilmek için illa çok iyi bir kadroya mı gerek var?

Bence Galatasaray mevcut kadrosuyla gelecek sezon şampiyon olur. Zaten sezonun ikinci yarısında iyi bir çıkış yakaladı. Ve bence öyle pahalı bir kadroya gerek yok şampiyonluk için. İnanmak yeterli. İnananınca insanın yapamayacağı şey yoktur.

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• galatasaraylıyım bende ama hayırlısı olsun. önce yönetim istifa etsin de.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Leicester de paramı vardı önemli olan takım olmak

0|3
    0|0
  • Var evet

0|0
    0|0
    • Elimizdeki oyuncuları geliştirerek şampiyon olabiliriz bence.

• neden?

• Yasin gibi adamlarla bir daha şampiyon olunmaz. Kulüp ne halde adam zam istiyor maaşına. Takım ruhu yok Galatasaray'da, minimum 2 sene zirve yarışında bulunur ama şampiyonluk zor. Ama yine de futbol bu herşey olabilir. 2011 sonrası diriliş vardı. Tabi Ünal Aysal gibi biri gelip düzeltirse belki. GS'nin bu durumunu bizim Feda sezonumuza benzetiyorum. Gelecek sene GS böyle devam etmeli. Borçları kapattıktan sonra dirilir tekrar.

• Yasinle anca bu kadar yani çok bir beklentin olmasın. Muslera olmasa küme düşerdiniz. En iyi ihtimalle 10 falan yani

0|0
    0|0
    • İnanırlarsa neden şampiyon olamasınlar?

• Forvet ve ortasahaya ihtiyac var

0|0
    0|0
  • Galatasaray hem kadro, hem yönetim, hem teknik ekip kötü neye göre şampiyon oluruz kafan mı güzel?

0|1
    0|0
    • Sezonun ikinci yarısında daha şyi Galatasaray. İnanmak yeterli bir işi başarmak için.

• İnanmamı bekleme

• neden?

• Türkiye futbolu şikeyle yönetiliyor

0|0
    0|0
  • hayır bence öyle olsa geçen yıl de bjk şampiyon olurdu

0|0
    0|0
    • Bence inanmak yeterli bir şeyi başarmak için.

• yav ne çıkışı bir eşkişehir maçı vardı eskişehir oynadı selçuk karambolden bir gol attı maçı aldılar

• Galatasaray takımı gelecek sezon iyi çalışırsa neden şampiyon olamasın? Her şey sıkı çalışmaktan geçer.

• Ibibik. Avrupaya gidersek bu yil mevcut kadroyla mi devam edecen?

0|0
    0|0
    • Evet. Çünkü takımda para yok.

Yükleniyor...