Bjk şampiyonluğu Fener başarısı kadar neden konuşulmadı?

Bjkliler şampiyonluk yerine Fener hakkında soru soruyorlar bakıyorumda onlarbile şampiyonluk kutlamıyorlar spor programları 2 saat Fenerbahçe konuşuyor yarım saat Bjk peki neden.

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• Ohaa nasil kutlanmiyo herkes sokağa cikti on yilda bir şampiyon oluyolar zaten onuda büyük bir şekilde kutladilar zaten Fenerbahçe konuşulma olayi ise hakem irkci çikti ve haksizliklar yapildi 21 puan geriden gelip farki kapatti ama sonuç yine ayni Türk olmak da suç artik

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bile Beşiktaş i dilinden düşürmüyorsun :) fake üyelikler ve actigin sorular Beşiktaş la ilgili
    Turkiye nin dört bir yani Beşiktaş marşlarıyla inliyor spor kanallari Beşiktaşı konuşuyor

0|7
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen dünya dışında bir gezegende yaşıyorsun galiba ki kutlamalardan tv den haberin yok hatta dünyadan

0|1
    0|0
  • Çünkü en büyük Fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • sevilmiyormu bjk ya :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Dünya bizi konuşuyor bizi lale !

Seneye Şampiyonlar ligi müziği ile Vodafone arenada maça çıkmak Paha Biçilemez !

http://i.hizliresim.com/r9L8WM.jpg

0|3
    0|0
  • Sen tv izlemedin heralde.

0|2
    0|0
  • Gülümsetiyosun beni dostum :) ikiside konusuldu fb cok iyi mucadele etti ama hakemleri gecemedi.

0|0
    0|0
  • çünkü aziz yıldırım çünkü fener şerefsizliği çünkü doğru düzgün bir başarı elde etti Beşiktaş

0|3
    0|0
    • Bjk mi balşarı elde etti Fener mi başarı elde etti. Hersene bir klüp sizin başarınızı elde ediyor Bursa bile etti sen düşün ama Fenerin başarısı ilk ve tek.

• bursa deyip küçümsediğin takımdan fener sırf bu sene 3 oyuncu aldı şimdi kes

• Ne diyon la sen iki dakika mantikli konusun amk*

0|2
    0|0
    • Ben sevinen Bjkli bile görmedim şampiyon olduk ama Fener maçını izleyelim diyen arkadaşlarım vardı bugun yanımda.

• Banane amk* biz sampiyon muyuz evet gidin baskete voleybole yonelin siz de versin aziz parayi gelsin kupalar oh anasini satiyim sonra da gelip burda konusun

• Size kim para verdide kupa geldi.

• Öyle bişey yok çünkü sen bu konuyu gereksiz bir uzvundan uydurdun.

0|1
    0|0
  • ASD. DSA gece saat 4 programlarda Fenerin basket maçı dönüyor çıldırıyorum abi :D

0|0
    0|0
  • beşiktaşı sevmezlerr

0|0
    0|0
  • İkinciler unutular kardeşim

0|0
    0|0
  • Küçük takımları her zaman ön planda tutarlar çünkü ☺

0|0
    0|0
  • çünkü medya renkli abi adamlar euro ligde final oynadı o dahaçok konuşuldu

0|0
    0|0
  • Ne önemi var bro

0|0
    0|0
  • İp incelemesi sonucu iki hesabın tespit edildi

http://www.kizlarsoruyor.com/uye/fenergururdur

0|1
    0|0
  • bir ts li olarak birisi avrupanın en önemli turnuvasında final oynadı diğeri lig şampiyonu manıklı olanda o olurdu bence fb yerine başka takımımız olsa bu kadar konuşulmazdı belki ama yinede oda çok konuşulurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...