Uzaktan bakıpta yakınında olunca göz kaçırmak erkeklik midir?!!!:D

Uzağımda olunca ne zaman kafamı ona çevirsem %80 onunda bakışlarını yakalıyorum. Bazen bu olmuyor tabi. Mesela bir erkek arkadaşıyla konuşuyor bir anlığına da olsa gözleri bana kayıyor. Sonra bir kere uzağımdaydı yine ona baktım bilerek, oda bana baktı. Öyle ki arkadaşı sesleniyor onu bile duymuyor benimki. Arkadaşı kafasına vurduda öyle kendisine geldi:P Aylar öncede bakardı hatta gülümserdi bakarken. Tabi o zamanlar hoşlandığını daha bilmiyordum. Ama hoşlandığını öğrendiğim gündür kaçıyor. Yakınındaysam hele zaten ooo ben hiç orada değilmişim gibi yapıyor. Sevgilisi var mı yok mu ayrı bir muamma. Benim yakınımdan geçemiyor falan fistan. Ne yapacağım ben bu çocukla ya?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• vur ense köküne gel çıkalım de, adam tırsıyor senden :)

1|0
    0|0
    • hahahahaa ya dalga geçme ama:D:D

• ah ah:D sence utangaçlığından mı böyle?

• olabilir belkide :) kimseyi görmeden bişey diyemem ama anlattığına göre öyle :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Erkeklik hiç bakmamaktır.

1|0
    0|0
    • bakmıyorr.. Dibindeyim yanından geçiyorum ama o beni görüyor ki demek direkk başka yerlere bakıyor boş boş. Sırfff bana bakmamak için:D

• baya utangaç bir gençmiş kendisi ayni ben :D

1|0
    0|0
  • sende bir iş at bişey et bir ışık yak gelcektir oda eşşek deyilya anlar yani

1|0
    0|0
    • gülümsedim bikere yanıma kadar geldi oturdu konuşmadı yine ya:d:d

• ona küçük sürprizler yap bence..

1|0
    0|0
  • Genelde erkekler hep reddedildiği için bu utanç hep vardır...

1|0
    0|0
  • gülümseyerek sormak bu kadar mı zor..?

1|0
    0|0
    • evet.. Çünkü bana sevgilisinin olduğunu söylediler. Sanırım yok. Ama emin olamıyorum.. Bende yaklaşamıyrum

• anlıyor internetten falan yoook yok girmem ben öyle şeylere:D:D ekledi facebooktan ama okullar tatildi o zaman. Bi açıldı okullar dondurdu faceinide, görmezden gelmeyede devaam :D:D:d

• olur böyle dondurmalı filan durumlar,boşver..sen al , çek çıkar o karmaşanın içinden..hem öyle IP 'den filan bulmak öyle kolay değil,rahat ol...;)

• utanıyor işte hepsi bu onunda yaradılışı öyle

1|0
    0|0
  • Kaçırma looo :D git kenara çekk de ki ağzını yüzünü dağıtırım gel buraya! :D

1|0
    0|0
  • kekeliyodur belki sor birilerinden öğren bence.

0|0
    0|0
    • kekelemek? Nasıl yani

• he bide aynı sınıftasınız ama hiç konuşmuyo :)) Orasını bilemiyorum işte. Sevgili olmayalım ama arkadaştanda öte olalım felsefesindendir o zaman.

• :D:D kaçıyor amaaaaa görünce.Mesela kapıda dikiliyorum sırf ben oradayım diye çıkamıyor sınıftan. Boş boş işlerle uğraşıyor:D

• kesnlikle hoşlanıyo

0|0
    0|0
  • çok yaparım aynını. mast. yapmayı keserse sana cesaret etmede enerji bulur.

0|0
    0|0
    • onunla mı alakalı yani:D

• mast. dememin sebeplerinden biride utangaçlık. gereksiz utangaçlığa neden olur.

• :D kesin yapıyor kesin

• seviyosan git konuş

0|0
    0|0
    • konuşamıyorum:D Sevgilisi var gibi sanki

• tam aşk yaşanacak herif :D Utangaç falan :D romantiktir bir de o :D kaçırma bro

0|0
    0|0
    • evet utangaç hemde nasıl. İlk zamanlar (hoşlandığını daha bilmiyorken) Kitap verecek bana. Veremiyor kendisi:D al sen ver diyor başkasıyla göndertiyor:D Montu çantamla sıranın arasında sıkışıp kalmış bana söyleyemiyor. Yine ilk başkasına söyletti. Tekrar aynı durum oldu bu defa hızlıca çekip aldı ahhaha

• konuştu aşk uzmanı :D

• ah ah:) Yok sevgilisi ya valla inanmam. Elinde hiç telefon görmüyorum. Facebooktan ekledi baktım arkadaşlarına çoğu erkek. Samimi olduğu kızları bile eklememiş. İlişki durumuda yazmıyor zaten. Ama işte lanet olsun ki hiçbir şey kesin değil

• bu bakma olayı ne kadar abartıldı ya napcaz g.tünemi bakcaz yüzüne bakcaz tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çekiniyor olabilir. Sen konusursan bir iki defa oda konuşur;)

1|0
    0|0
  • ömrünü yer böyle adamlar insanın. Koşarak kaç, uzaklaş, kurtar kendini bay utangaçtan :)

0|0
    0|0
  • bekle beklee

1|0
    0|0
  • hçbsey yapma ve düşünme onu :) üzüleblrsn sonnda belliki sende hoslanıyorsn aynı olay benimde basıma geldı meğer cock herkese bakıyoms oylee hala mal mal bakar bende sanardm benim ıcın gecıyo bana bakıyo guluo falan:D

1|0
    0|0
    • sınıfta herkese söylemiş benden hoşlandığını. Herkese baksa sanırım yaymaz diğer kızlar duyacak diye:D

• ahah zaten o kardeşler yok muu :D valla kmle çıksam hep hayali karsmda be hep ona benzeyen bsyler buluorm kendmce cktklarmda :) uzun boylu esmer kara kas kara göz :))))

• yaa bunun varya yanakları pembee ahhhh allahım yaaa şirinnn şey

• aynu durumdayız benımki yakınım akrabamdan biri bakıyor ama herhangi birşey demiyorum teklifde bulunmuyor:(

1|0
    0|0
Yükleniyor...