Herkes için özeldir sanırım?

stadyumda ilk izlediğiniz futbol maçı hangisiydi? skorunu da yazar mısınız?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• İnönüde Beşiktaş Fenerbahçe maçıydı, hayır zaten tv de radyoda ne zaman dinlesem kanser olurum ne diye almeida'nın kaçırdığı golleri çıplak gözle izliyorsun, kafayı yiyip geri gelmiştim, ama inanılmaz bir atmosferdi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ilk ve son birkaç yıl önceki beşiktaş fener süper kupa maçıydı knk zar zor yetiştik maça oluyoduk lan trafikten Allahtan fener 2-0 yendi :D değdi yani

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• skoru hatırlamıyorum ama babam, abim, ben fener rize maçına gitmiştik ve stadın içine sokmuştu babam bizi

0|1
    0|0
  • Beşiktaş - gs maçıydı berabere kalmıştık

0|1
    0|0
  • Dedemle gittigimiz mac hic unutmam fenerbahce-genclerspor maciydi skor 3-0 fenerbahce galip :)

0|1
    0|0
  • Daha izlemedim Beşiktaşımın olur inşallah❤

1|1
    0|0
  • Türkiye-Kazakistan maçı geçen sene başkada maça gitmedim 1-0 yenmiştik diye hatırlıyorum

0|1
    0|0
  • Gençlerbirliği-Fenerbahçe maçıydı skoru hatırlamam imkansız şu an. Çok küçüktüm :D

0|1
    0|0
  • Ayy haftaya pazar inşallah torku ve Beşiktaş gidicez torkuyu destekliyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Babam sayesinde İnönüde Beşiktaş Gs derbisi Kasımpaşa nin üçüncü ligdeki maçlarını izledim ilk

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe - Kayserispor maçı. Skor 5-1

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe yalovaspor maçı. Alexin yeni geldiği zamanlardaydi 3-2 almıştı fenerbahçe. Nobre iki gol atmıştı.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe-Antalyaspor
    yılı hatırlamıyorum ama Revivo vardı frikikten atmıstı 1 tane efsaneydi o gol hala gözümün önünde
    2-1 yenmiştik hey gidim hey..

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe Ankaragücü maçı ankarada oynanmıştı babamla gitmiştim. fener 3-1 kazanmıştı

0|1
    0|0
  • Altay - Ankaraspor. 3-2 kaybetmişti Altay. Türkiye kupası maçıydı.

0|1
    0|0
  • denizlispor galatasaray maçıydı çok istemiştim abim götürmüştür skor hatırlamıyorum çok küçüktüm

0|1
    0|0
  • uyumuştum hatırlamıyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...