Ayrılığa dair yazılarınız varsa

Bizimle paylaşırmısınız ? Canınız yandığında yazdığınız sevginizi kağıda anlattığınız yazılar

1|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Madem bir ayrılık yazısı bu, madem bir daha böylesi yazılmayacak, mutluluk dilekleriyle bitirmemi bekleme. Bensiz yaşadığın mutluluğu zerre kadar önemsemiyorum. Bir beddua değil bu, mutluysan mutlusundur, yapacak bir şey yok. Ama ben bunu dileyemem. İkiyüzlülük yapamam. Mutlu ol ama benimle mutlu olduğun kadar hiç kimseyle mutlu olma diyebilirim sadece... Ayrılığın ustası olunmuyor sevgilim, ayrılık öğrenilmiyor. Şimdi izninle, gözlerime batan dikenleri çıkaracağım ve yüreğime pansuman yapacağım

1|1
    0|0
    • Vay be ne dedi buna çok merak ettim güzel yazmışsın

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir sürü vardı hepsini yırtıp attım :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hiç tanımadığım insanlarla konuşur oldum. Birinin beni anlamasını istediğim için belki bir arayışa girdim. Sebepsiz yere anlamsız cümlelerle zihinlerde tarruzlara girdim. Kiminden mağlup kiminden zaferle ayrıldım. Yüreğimde kaybetiğim topraklarla kazandığım topraklara göre sınırlarımı bir kez daha yeniledim. Şimdi sıkı yönetim zamanı göç vermek var göç almak yok ...

---------------------------------------------------------------------------------------------

Olayı düz bir şekilde anlatmaya çalıştım başta kalp atışlarının hızlanması ve aklım sende oyunlarının sıklıklarından bahseyledim. Durum biraz kendini belieyledi sonrası 3 harflik bir kelime ile tabu oynadık. Kısa bir zaman sonra ben pes eyledim aşk dedim tabu bitti. Sonra fark eyledim aşk dediğim zamanlamı yoksa başka duygulardan ötürümü mutasyona uğradı. O hızlı kalp atışları ve aklım sende oyunları şimdilerde bir sigara ve ampülü patlamış karanlık bir oda da kaybolmuş ...

--------------------------------------------------------------------------

Fondöten tadında yaşamışım güzelliğini

Öperken dudaklarım boynundan

Dilimde bıraktığın tat ayrılık acısı ...

0|1
    0|0
Yükleniyor...