Taraftar sayıları ilginçç bakın

link

Fenerbahçemin büyüklüğü kanıtlandı.. yorumlar ?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kanıta ihtiyaç mı vardı sanki :D

0|0
    1|3

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu fenerliler ne acayip ya, verdiğiniz linkte en çok taraftarı olan Galatasaray yazıyor link siz tutup fenerin büyüklüğü kanıtlandı diyorsunuz.. Aklıma Bursa şampiyon olduğu sene,fenerlilerin şampiyon olduklarını sanıp,kutlama yaptıkları geldi.Yani ona benzer bir durum olmuş bu :)

0|5
    1|2
    • arkadaşım iyi bak oylamaya en son'a yani bak bakalım.en çok çok çok taraftar gs'demiymiş ?

• madem kafa kafaya nasıl olurda fenerin büyüklüğü kanıtlanmış oluyor? soruyu okumadan laf olsun diyemi yazıyorsun?önce soruyu okuyun

• Sedef cevabı oturtturmuş Fenerli arkadaşım anlama sorununmu var :)

• Büyüklüğü sayılarla kazanmadık,kaybetmeyiz de ..Fenerbahçelilik ruhu büyük bir iş her baba yiğit taşıyamaz..Herkes de Fenerli olamaz.

0|1
    2|4
  • CIMBOMBOM!

1|2
    0|1
  • Galatasaray taraftarı daha çok.

1|1
    0|1
  • ne var yani şimdi takımımızı çok taraftarı var diyemi seçeceğiz,isteseydik seçerdik.sevdiğim için tutuyorum.isterse tek Beşiktaşlı ben kalıyım yine de vazgeçmem Kartalımdan!

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 15

• kendinizi kandırmayın.

Türkiye'nin en güvenilir tek anketi cep telefonu ve sms aktive edip katılım gerçekleşir

Gs-FB - facebook, twitter tüm sosyal ağlarda en önde Galatasaray'dır.

Fenerbahçe'nin büyüklüğü Şike ve teşvik olaylarında geçerlidir sadece.

link

1|2
    0|1
  • Çoğu ilde gs üstün ama fenerbahçe büyük ilginç

2|4
    0|1
  • Bu site yönetimide şikede ifade vermişti.

1|2
    0|1
  • Tamamda en çok taraftar bu ankttede olduğu gibi zaten galatasarayda? Ben anlamadım bu konuyu açan arkadaş fb büyüklüğü filan demiş ama :) %36gs %35fb zaten facebook vs bakılırsada en çok taraftarın gsde olduğu anlaşılır

0|0
    0|0
  • her site farklı söylüyor

0|0
    1|0
  • sayi nedir ki kalite önemli

0|1
    0|0
  • türkler her zaman bu sözü dünyaya ögretmiştir

savaş sayılarla kazanılmaz

0|0
    0|0
  • 100 de 36 gs 100 de 35 fb yazıyor, pu hahaha şu fenerbahcelilerde olmasa kime güleceğiz hakkaten

0|0
    0|0
  • fenerbahçeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|1
  • bunlar yalan istatislikler benim karşılaştığım herkez ben beşiktaşlıyım diyor tamam eskiden beşiktaş yoktu ama gsli ya da fenerli olup beşiktaşa dönen bir çok kişi tanıyorum

0|0
    0|0
  • Bunlar zaten hep bildiğimiz şeyler.. ^,^

1|0
    1|0
  • fenerbahçe ile galatasaray'ın taraftarı kafa kafayadır %35 ve 36 oranlar yani hiçbir fark yok arada.

0|0
    0|1
  • 3.yüz la hep bir ilde feneri geçmişiz sadece .dd

1|0
    0|0
  • orada yanlış görmüyorsam %36 GS %35 Fb yazıyor :D

0|0
    0|0
  • Farketmez. İyi gün taraftarı değiliz en azından.

0|0
    0|1
Yükleniyor...