Bugünkü maçta ağlayan oldumu?

Cska moskova maçında ilk defa ağladım hakem yüzünden beni çökertti resmen. Facede gördüm arkadaşta ağlamış

0|2
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Sizin yüzünüzden yağmurda şampiyonluk kutladık

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• üzücü bir durum ama bu tip arenalarda hiç yer almadığımız için bu kadar tepki gösteriyoruz. böyle tansiyonu yüksek maçlarda bu tip şeyler üzücü olsa da normal. fenerbahçe başka bir takım olsa bugün aynı kaderi paylaşacaklardı. ama bizim kadar tepki gösterecekler miydi acaba? birazda gaza geliyoruz, spikerlerin her haykırışından sonra hakemin ne anası kalıyor ne avradı. spiker 10 kez steps diye bağırdı ama yıllarca basketbol oynayan bir insan olarak ben o pozisyonların en fazla ikisine steps derim gerisine demeye utanırım. kaldı ki o iki pozisyon da yakalaması zor hararetli pozisyonlardı. birkaç yanlış faul çaldı veya çalmadı fakat hakemliğin tarz ve yorum işi olduğunu anlamalıyız artık. örneğin barcelona futbol takımı cüneyt çakır'ın yönettiği her maçta ecel terleri dökmüştür. bu takımın oyun tarzıyla hakemin yorum tarzının çakışmasından oluyor. oynayanlar da insan yönetenler de. alışmamız ve önümüze bakmamız gerek. gelişmemiz gerek. sen bütün serbest atışları kaçırırsan zaten bir oturup düşünmen gerekiyor. zaten hakediyorsan aynı yolda devam ederek zafere elbet ulaşırsın. fenerbahçe her şeye rağmen hakeme ve kendi eksikliklerine rağmen bugün harika bir iş çıkardı ve ilk adımı attı türkiye adına. tebrik ediyorum.

0|0
    0|0
    • arkadaşım boş konuşuyorsun basket macı bu saliselerin bile önemi var hakemlerin önüne ekran koymuşlar neden hatalı karar vermesin diye bu gece resmen ıvan bebek 2 skandalı yaşatıldı ama fenerbahce meselesi degil bu türk ve müslüman meselesi ve alttaki linke iyi bak sen bu faulü vermeyecek hakem tanıyormusun ben bu gece tanıdım

twitter.com/.../731965214623698944

• Ne diyorsun sen ya bence sen hiç basketbol oynama bu oyundan hic mi hiç anlamiyorsun tamam hakem hataları olur ama bunlar hata falan değil bilerek isteyerek yapılan şeyler uzatmada resmen kupa hakemler tarafından gasp edildi

• @yalnizim77 aynen bu faul gözünün önünde olan faul görüyor ama calmiyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Mac yüzünden aglamak ne sirin 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kahrı perişan olduk ingilizler bile fenerbahçeliler üzülmesin hakemler kazandı diyebiliyorsa üzülmemek elde mi sence?

0|0
    0|0
  • Obradovic: "Bence şampiyonluğu hak ettik. Ama bazıları bunu düşünmüyor! Anladınız mı ne demek istediğimi?"

Daha önce #Euroleague'de 9 kez final oynayıp 8 kere şampiyon olan Obradovic "Şampiyonluğumuz Çalındı" diyorsa başka söze gerek yok!

0|0
    0|0
  • Ben ağladım... Biz guruluyuz.3. periyotta Veselye bilerek faul yaptılar nasıl olssa kaçıroyor diye.21sauyı fark ile başldık son çeyreğe. Son saniyede 2 lik atıp berabere maç uzayınca sevindiler bize bu gurur yeter. Hakem olmasa kim şampiyondu biz. Eeee ozaman ben bu gece ağladım geri dönüşten öene geçince bu kupa geldi dedim ama son saniuye olmasa ve hakem taraflı değil 2 faul sadece orantılı çalsa şampiyonduk.

0|0
    0|0
    • Kupa önemli değil şerefli ikincilikte önemli

• Uzulmeyecek gibi değil ki kardeşim 21 sayı geriden gel 3 or*sp* çocuğu gelip tüm bu çabayı mahvetsin yazık çok yazık

0|0
    0|0
  • Ivan bebek bile ağladı abi sorma ya

0|1
    0|0
  • İçimiz kan ağlıyor üstümüze oynanan oyunlar bitmedi

0|0
    0|0
  • Galatasarayliym ama son 2 saniyede o sayı girdi ya maçı müthiş heyecanla. izledim harbiden üzüldüm

0|0
    0|0
  • Ağlamadım ama sinirimi evimdeki eşyalarımdan çıkardım.

0|0
    0|0
  • Fenerin parasi gavur hakemleri almaya yetmemiş anlaşılan :)

0|1
    0|0
  • Abimle izledim onunda gözleri doldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...