Fenerbahçe Basketball ve hakemin maçında kazanan hakem oldu?

Fenerbahçe 21 sayı geriden geldi ve son 2 saniye kala da 83-81 öndeyken şans topuyla maçı uzatmaya götürdü cska ve sonrasında slovenyalı hakem devreye girdi. ben asla hakemleri konuşmayan biriyim ama bugün başım ağrıdı arkadaşlar türküz diye yapmadıklarını bize bırakmadılar izlemeyenler özette son çeyrek ve uzatmayı izlesin anlayacaklar ya da sosyal medyaya bakın tepkileri görürsünüz. Fenerbahçenin avrupa maçlarına çıkarken taşıdığımız o türk bayrağını hazmedemeyen avrupalı hakemler yüzünden bir şekilde kupalardan engelleniyoruz varsın engellesinler biz her zaman hem TÜRKLÜĞÜMÜZLE gurur duyucaz hemde FENERBAHÇEMİZLE, bize bugün yaşattığın bu gurur için teşekkürler Fenerbahçe...

Güncellemeler:
Elbet gün gelecek türkler sizin...
guncel

1|2
1|14

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle aynı fikirdeyim. Ve bunu görmek istemeyen ülkemin insanları için cidden çok üzülüyorum. Bu Fenerbahçe'ye değil Türkiye'ye yapılmış bir haksızlıktır. Biz sonuna kadar mücadele ettik. Bugün bir kez daha dedim, iyi ki FENERBAHÇELİYİM!

0|2
    0|0
    • futbolda böyle baskette böyle bıktık artık bıktık hep mi fenerin başına gelir bu nasıl bir şanstır lanet olsun ya

• ak... of of her sene ileri git sonra bir anda bitirsinler inşallah seneye kupayı alıp gtlerine sokcaz hepsinin

• aynen öyle oldu

En İyi Erkek Görüşü

• Koca rusya var orda devran gibi adam petrol metrol döktürüyor bırakırlarmı hiç bee

0|1
    0|0
    • aynen kardeşim maçta adam bizim oyuncuya bile saldırdı dışardan ilk kez böyle birşey oluyor ve o an sayı atmıştık sayımız geçersiz oldu ki farkı azalttıgımız gaza bastıgımız bir andı şaka gibi...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 13

• Mesele hakem değil. Şerefsiz bir Hırvat gelip senin şampiyonluğuna mani olmayı düşünemeyecek bile. Sen büyük ülkeyle, takımın güçlüyle bunları yaptırmayacaksın.
    FIBA Başkanı Türk, Euroleague'in isim sahibi Türk Havayolları. 5 Ana sponsor Türk. Yahu biz sürüklüyoruz Avrupa basketbolunu. Yunanistan meteliğe kurşun atıyor. İspanyaların havası söndü. İtalyanların gazı kaçtı. İsrailliler savaşa gittiler. Biz kaldık. BİZ TÜRKLER ! Ama dangalak bir hakemin bizimle oynamasına seyirci kalıyoruz.
    Turgay Demirel bunlar olurken ne yapıyordu acaba. Çakal her zaman oyun oynar ama oynatmayalım şunları. Korksunlar bizden ama neredeeeee.

Fenerbahçe ile gurur duymuyorum çünkü masabaşında yenildiler. Aziz Yıldırım berlin'de de bassa ya hakem odasını. Oyuncular da beni çok kızdırdılar. De Colo içeri elini kolunu sallayarak giriyor. Teodosic şutları sıralıyor.
    2S 3S SA
    Fenerbahçe %45.0 %36.7 %69.2
    cska %61.1 %36.0 %93.8

Bu yüzdelere bakıp da nasıl gurur duyarım ki. Vesely bir tane daha faul atsaydı maç sonucu 1 farkla bizim lehimize olacaktı.

0|1
    0|0
    • kardeş haklısın söylediklerinde ama 21 sayıdan hicbir takım cska karşısında geri gelemezdi ve maç bizdeyken hakem verdi maçı slokuas a yapılan faul bile verilse biz almıştık kesinlikle bugün bu oyunculara ben kızmam bu hakem varken

• Ben de onu diyorum ya. Bogdanovic'i biz neden aldık? Türkiye kupasını getirsin diye mi. Bobby Dixon iyi hoşsun da Teodosic senden iyi oynadı. Bizim uzunlar pota altını karartmaları gerekirken biz karardık. Oyunculardan genel olarak memnun değilim.

• bende öyle ama bu oyuncular sadece cska ya karşı böyle oynadı onun dışındaki her takımıda yendik

• Maçı izlemedim, ama bu bizim millet ne zaman yenilmeyi öğrenecek?

Aynısı Fenerbahçe ve Braga maçında da oldu. Ivan Bebek hiç de o kadar kötü maç yönetmemesine, hatta bana kalırsa gayet düzgün maç yönetmesine rağmen diline doladı herkes.

Bırakın bu işleri, ben bizim millet kadar hakemden şikayet eden, mızmızlanan millet görmedim. Hele basketbolda bu tür hatalar inanılmaz sınırlıdır futbola da benzemez. Sımıramayın boşuna.

21 sayı geriye düşmüş, gazla da bir yere kadar gitmiş işte.

0|0
    0|0
    • maçı izlememişsin mal mal konusuyorsun kardeş git özetini izle öyle gel obradıvic Şu an ilk kez hakemden konusuyor ve hakemden bahsediyor düşün.! o yüzden bok atmaya calısma uc kuruşluk aklınla basketle futbolu karıştırma baskette bir saniye bir pozisyon bile önemldir p yüğzden kusura bakma hadi ordan git burdan.

• :D :D maçı izlemedim ama ile başlayıp yenilmeyi ögrenmeliyizle biten cümle ne kadar komik ya :D ivan bebekin bir tane dogru kararını bana söylermisin haa sadece santra düdüklerini doğru çaldı o kadar gelmiş burda hakemleri konuşuyor fenerbahçe tabiki hakemide yenecek ama hakemler bize karşı öyle maçlar yönetiyor ki maçı bir takımdan alıp digerine veriyor resmen

• Ya hadi bir hadi ordan git kardeşim ya futbol basketbol bırak sporla ilgin olsa böyle konuşmazsın sloukasa sahadan cıkardılar resmen iterek adam ayak verdi kocaaa stepsi göremedi hakem he herkes gördü o göremedi ivan bebeğe gelecek olursak sen tam bir TÜRK düşmanısın yaptıgı hataları aç internetten oku

• Türkün Türkten Başka Dostu Yoktur!

0|1
    0|0
  • Avrupa böyle mk UEFA liginde de aynısı oldu

0|2
    0|0
  • Bu bebek vardı ya ivan, onun için ben öyle sövdüm öyle beddua ettim ki deli oldum resmen inşallah hepsi tutar o adam üzerinde şerefsiz pislik insanlar. Insan demişim Pardon maymundan geliyor onlar.

0|1
    0|0
    • bebeğe daha sonra maçlarda verildi göklere cıkaracaklar bunuda

• Biz guruluyuz.3. periyotta Veselye bilerek faul yaptılar nasıl olssa kaçıroyor diye.21sauyı fark ile başldık son çeyreğe. Son saniyede 2 lik atıp berabere maç uzayınca sevindiler bize bu gurur yeter. Hakem olmasa kim şampiyondu biz. Eeee ozaman ben bu gece ağladım geri dönüşten öene geçince bu kupa geldi dedim ama son saniuye olmasa ve hakem taraflı değil 2 faul sadece orantılı çalsa şampiyonduk.

0|1
    0|0
    • kardeş her türlü hakkımızdı işte inanamıyorum hala ya bunu kabullenmek cok zor bu yolda cok zaman harcadık...

• kalinic bence cok kötü değildi vesely bugün gününde değildi vesely cıkınca fark eridi farkındaysan ama işte olmadı şans topu girdi

• Aynen son uzatmada spanulis ve kalinic çok kötü idi 3 tol kaybettiler gerçi spanulıse faul yapıldı vermedi ayak var dedi.

• en yakın zamanda dilerim o hakemi görevden alırlar

0|1
    0|0
  • Üstümüze oynanan oyunlar hiç bitmedi

0|1
    0|0
  • Hakemlerin ve Rus'ların Allah belasını versin! 😡😡😡

0|1
    0|0
  • Neden se hep Fener'in başına geliyor böyle şeyler futbolda aynı basketbolda aynı

0|1
    0|0
    • valla yeter lobimiz yok tamamda yabancıların türklerin doğrama olayı gelince bize denk geliyor cünkü hep yükseklerdeyiz.

• hangi yüksekler

• Osmanlı ne yaptıysa artık bu şerefsiz lere kuyruk acıları hâlâ geçmedi

0|1
    0|0
  • aynen

0|1
    0|0
  • İkinci olmak kaderimiz oldu

0|1
    0|0
Yükleniyor...