Fenerbahçe euroleaguede gönüllerin şampiyonu olmuş mudur?

Her ne kadar kazanan cska olsa bile 23 sayıdan geri gelerek son saniyeye kadar ter döken Fenerbahçeyi tebrik etmek gerek diye düşünüyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Tebrik ederiz o halde :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bu kupa gelecek senelerde ülkemize gelir kimse üzülmesin, sesinde dediğin gibi son asniye şans topuyla maçı uzatmaya getirdiler, maçta yenilgiyi kabullenmeyen son ana kadar oynayan bir takım izledik heleki spikerin haydi türkiye 80 milyon defansa demesi hepimizi birleştirdi bence hepimiz o kupanın bu ülkeye gelmesini istedik ama olmadı sağlık olsun, hakemlerede yazıklar olsun, cska oyuncularıda her pozisyonda hakemlerin dibinde bittiler çok etki altına almaya çalıştılar... bence fenerbahçe tebriği hakediyor...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Gs' lı bir taraftar olarak dün gece hakem rezaleti yaşandığını rahatlıkla söyleyebilirim. Euroleauge sponsorlarının alayı Türk firmaları. Buna rağmen finalde karşı takımın bu kadar kollanması.. Akıl alır gibi değil gerçekten. O hakeme maç aldırılmamalıdır bir daha Euroleague' de. Gerekli lobi faaliyeti her neyse artık yapsınlar bir zahmet. Yapmadıkları hata zaten..

0|1
    0|0
  • Gönüllerin şampiyonu diye bişey yok. Ya şampiyonsundur ya değil.. Bu lafı güzel insan Fenerbahçe düşmanları çıkarmıştır. Fenerbahçe her şampiyon olduğu sene 2. olan takımı her ne dense gönüllerin şampiyonu seçerler kendi aralarında. Evet Fenerbahçe takımı süper bir geri dönüş yapmıştır ama 20 sayı farkı yiyen de yine kendisidir. Hakem konusuna gelince. Demek ki şampiyon olmak istiyorsan hakemleri de yenmen gerektiğini bilmen gerekiyor.. Bu kadar çok hata yaptıktan sonra kaçan şampiyonluğu sadece hakemlere bağlamak g. zekalılıktan başka bişey olmaz.

0|0
    0|0
    • Cska şampiyon olmak istedi hakemleri yendimi.

• Namağlup ve Statsız şampiyonluk birde Avrupa da kupa görmeyenler Büyüklükten bahsetmesin. Hedef 1 milyon fake üye kampanyasına destek olan üyeler engellenir. Başka sorularda etiketlediğine göre kimin büyük olduğu da belli. :)

• @Wackers Ben Wtk diogsyr maçından bahsediyorum 5-0

• Türkiyenin basketboldaki gururu ingiliz spiker bile diyor türkler üzülmesin bu maçı hakem aldı diye.

0|1
    0|0
  • hakemi yenemedık.. ama şampiyon gibi oynadık

0|1
    0|0
  • olmuştur hakeme yazıklar olsun ne diyim

0|1
    0|0
  • çok uyuz oldum gener maçı alsa 1300 daha alıcaktım

0|0
    0|0
Yükleniyor...