Abi kalbiniz yerinden çıkmadı mı?

Ulan 20 sayı geriden geldik, deli gibi savaştık. Hakemlerden çektiğimiz nedir abi ya?
Ayrıca burda da bas bas bağırıyordunuz fark yiyince, noldu?
Ben diyorum abi Fenerbahçe'yle uğraşmaya çapınız yetmez.
Helal olsun her birine, canları sağolsun çok büyük bir başarı!
Öldüm, elim ayağım titredi yine.
Siz ne düşünüyorsunuz maç hakkında?

Güncellemeler:
Abi dememe takılmışlar bu kez de. Öyle büyük yaraları var ki nasıl saldıracaklarını şaşırıyorlar ABİ :P.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• BEn bir Galatasaraylı olarak, Fenerbahçeyi basketbolda Avrupanın en büyük kupasında final oynadığı ve 4. periyotta ortaya koyduğu inanç ve güzel oyundan dolayı tebrik ediyorum.
    Son periyotta ki oyunuyla maç uzatmaya gitmeden kazanmayı hakketmişti Fenerbahçe ama şanssızlıklar ve uzatma bölümünde hakemlerin taraflı yönetimi yüzünden maçı kaybettiler.
    Umarım gelecek yıl kazanırsınız o kupayı ya da umarım gelecek yıl o finali Galatasaray - Fenerbahçe oynar

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe'nin şampiyonluğu gasp edildi!
    Uzatmalarda hakemler çok yanlı bir yönetim gösterdiler ayrıca Sloukas uzatma bölümünde çok rezil oynadı.
    Herşeye rağmen tebrikler Fenerbahçe

0|1
    0|0
    • İste bunları göremiyor bukalemunlar, bizim canımız sağolsun be! <3

• Onlarda biliyor herşeyi ama sırf fanatikliklerinden bunu dile getiremiyorlar.
      İnşallah gelecek yıl o kupa gelir, dediğin gibi canımız sağolsun <3

• İnşallah renktaşım <3

Erkekler Ne Diyor 10

• Hakemlerin etkisi büyüktü ama maçtan öncede dedim bu sene fb için 2. likler senesi olur. Kupayı Türkiyeye getiren Galatasaray ve daha üst düzey ligde ikinci olan Fenebahçeyi tebrik etmek lazım.

0|0
    0|0
  • Gurur kaynağımız o çocuklar helal olsun biz daha iyisini yapasaya kadar en iyisi bu.💪

0|0
    0|0
  • 2015-2016 sezonunu unutmak istiyorum sadece söylemek istediğim bu.

0|0
    0|0
    • Bu günü unutma ama. Bu gurur yeter bize. Seneye de kupayı alırız Allahın izniyle.

• İvan Bebek şekil değiştirmiş sadece... Obradovic ve tüm takıma helal olsun. Fenerbahçe adamın...

0|0
    0|0
  • kaypaklar türedi yine. ağlama fener yazıyor donsuz bebeler
    canı sağolsun çok yaklaşmıştık ama olmadı

0|0
    0|0
  • , Ben durdu zannetim bir ara ağladım ilk defa son saniye 2 liği atmasalar şu an kupa bizimdi şanfs ve hakemler izden yana değildi.

0|0
    0|0
  • Hakemleride yenmemiz gerekli bu anlaşıldı

0|0
    0|0
  • Arkadasa laf etmisin de, eurocup euroleauge e giris bileti oldugu kadar futboldaki avrupa ligi kupasiyla es deger seviyededir :) O hava attiginix kadroyla futbolda bile tek kupa alamadiniz. Galatasaray sadece muslerasiyla 3 kupa goturdu. Aciyorum size :) euroleague 2. ligi icin de tebrik ederim

0|0
    0|0
  • Favori kazandı

0|0
    0|0
  • Fener kaybedince hakem der hep bu ülkeye kupa gelecekse Galatasaray getirir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...