Kapat

Avrupa Galatasarayı, Galatasaray Avrupayı tanır, değil mi gençler?

Avrupada kupalar Galatasaraydan sorulur, öyle herkes kupa alamaz.

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Aynen öyle

0|2
    0|0
    • Bak kupayıda biz alıcagız demenden belli. Siz gidin Akhisar'ı olmayan penaştılarla yenin şerefli 6. lıların takımı.

• @Fenergururdur noluyo bee karıştırdın sanırım kardeş ben kimseye öyle bir şey dediğimi ve seni engelledigimi falan hatırlamıyorum

• @Fenergururdur sen bir uza bakiyim kupasiz ergen :)

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin unuttuğu birşey var, Galatasaray Basketbolda Avrupanın 1 numaralı kupası olan Euroleague kupasını zaten bayanlar kategorisinde almıştı.

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Tabiki;)

0|1
    0|0
  • Tabiki

0|2
    0|0
  • Fenerbahçem💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• aynen öyle csk moskovayı yenmek kolay sandılar sanırım

0|3
    0|0
  • İyi mücadele ettiler ama olmadı maçtan öncede zor maç olduğunu belirttim bu sene 2. likler senesi FB için.

0|1
    0|0
  • Biz üzüntülü değiliz i gururluyuz siz kaç ker eCCska ile finalde kaşılaştınız 4. periyotta 21 sayı geridryken kaçkere öne geçtiniz ve Cska son saniye 2 liği ile maçı uzattı diye sevindirttiniz siz bunun gururunu biliyormusunuz ama biz sizin içinde oynadık bu gece.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederiz, kupayı alsanız gurur duyardım emin ol.

• Hmm ondan mı aşağılıyorsun siz neden bu yıl euroligde yokdunuz peki neden bir alt ligdeydiniz. Fener ligde kaçıncı Gs ligde kaçıncı hiç bakdın mı.

• Ben takım adı zikretmedim sorumda, sen niye aşağılık kompleksine kapılıyorsun. Bu sene ikinciliklerle yetinin siz. Kupayıda biz alacağız. :) Hadi iyi geceler.

• Ulan sizin zihniyetinizin ben orda hangi takım olursa olsun sonuçta ülke adına orda bu kafalarla gelişemeyiz tabii velet-i zinalar

0|0
    0|0
    • Keşke daha kibar olabileydin, adamlık herkese nasip olmazmış.

• Sizin katılbilmek için lokomotiv Kuban'ın yenilmesini beklediğiniz ligde biz final oynuyoruz bilmem birşeyler ifade ediyor mu :)

1|0
    0|0
    • Hahaha helal olsun 👍

• @Fenergururdur hangi kupa? Basketboldan pek anlamıyorsunuz sanırım. Bu iki kupa arasında inanılmaz bir prestij farkı var. Üst düzey hiç bir kulüp o kupada oynamak istemiyor :) tamam başarıyı küçültmek istemiyorum ülkemize bir kupa geldi tebrikler ama gerçekten oradaki takımlar arasında uçurum var. Daha 2. Grup aşamasına geçemeyen takımlar oynuyor orada. Lütfen biraz araştırıp bakın, iki kupayı karşılaştırmayın komik oluyor :)

• Ben karşılaştırmadım ki.

• Hakem diye ağlamayın fenerliler :)

0|2
    0|0
Yükleniyor...