FenerBahçe masa tenisine mi odaklansa acaba?

Futbol malum fjjskdjd e basket de görüyoruz. Masa tenisi en iyisi bence sonuçta spor kulubu değil mi

1|3
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ara spor kulubuyuz sozleri cogaldi basketbol masa tenisi su topu devam :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben bunlara dedim futbolu terk edip baskete gitmeyin cska yi yenecek gucunuz yok diye ama dinletemedim , bir de masa tenisini denesinler bakalım :)

1|0
    0|0
  • Su topu iyidir kanks

1|0
    0|0
  • 13 Yılda Bir Şampiyon Olan Beşiktaşlı Kızın Serzenişi.

2|1
    0|0
    • Son 8 sezonda 2 Besiktas, 2 Fenerbahce sampiyonlugu var yalniz. Tutturmuslar bir 10 senede bir, 13 senede bir oluyorlar lafini.

• Tenis

1|0
    0|0
  • pin pon oynasınlar

1|0
    0|0
  • Su topunda galatasaray var.
    Evet Masa Tenisi iyidir.

1|0
    0|0
  • Ahahahahhahajaj superdi :D

1|0
    0|0
  • Futbolda konu malum diyen zihniyet son 10 yılda ya şampiyon ya da 2. olan Fenerbahçe gelelim basketbola hangi takımı tuttuğun belli değil Fenerbahçenin basketbolda başarısı ortadayken kalkmış aynaya bakmadan dalga geçme çabaları. Çok komiksin.

0|0
    0|0
  • Vurdu Gol olduuuuuuuuuu..😂😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aldığımız başarının çeyreğini alın sonra gelin konuşun. Eurocup a çılgınlar gibi sevinen zihniyet Euroleague finali oynayan Fenerbahçe'ye laf sokmaya çalışıyor. Çapınız yetmez, babanız Fenerbahçe!

2|2
    0|0
    • Gsli değilim djksjdjdj

• Abi 17niz de bir dedim işte gjghnmgh

• Yalniz sana da soyliyim son 8 sezonda 2 Besiktas, 2 Fenerbahce sampiyonlugu var. 40 senedir sampiyon olamiyorlar lafini bir birakin artik ahfkdh

• Onu da kaybederler 😂

1|0
    0|0
  • Deme öyle yazık 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...