BEŞİKTAŞ'TA Sezonun oyuncusu sizce kim?

2015-2016 Sezonu Şampiyonu BEŞİKTAŞ'IN bu sene size göre en ama en ama en beğendiğiniz oyuncusu kim oldu...

Şahsi görüşüm takım olarak çok iyiydik her ne kadar defans ve kaleci konusunda vasat olsakta fakat 33 maçta tek sarı kart dahi görmeyen BEŞİKTAŞ'IN dinamosu Atiba Hutchinson sezonun bence en iyi oyuncusudur her eve bir Atiba lazım ! ( Şenol hocamızın yeni ayrı )

BEŞİKTAŞ'TA Sezonun oyuncusu sizce kim ?
#AtibaHaçinsınÇatışmalarBaşlasın

• Atiba Hutchinson
    18% (2)33% (5)27% (7)Oy Ver
  • Oğuzhan özyakup
    0% (0)13% (2)8% (2)Oy Ver
  • Mario Gomez
    55% (6)40% (6)46% (12)Oy Ver
  • Jose Sosa
    9% (1)7% (1)8% (2)Oy Ver
  • Ricardo Quaresma
    18% (2)7% (1)11% (3)Oy Ver
  • Cenk Tosun
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Zor bir anket. Quaresma dedim ama neden dedim en iyi 3 oyuncuyu sorsan Quaresma giremez. Ama anket seçenekleri tekli olduğu için ve Quaresma bu sezon kendini aşıp kendine büyük yenilikler getirdiği için benim gözümde yeri başka para yemeye geldi diyenlere ağzının payını verdi ve bence en önemlisi pas vermeyi öğrendi önceden olsa ceza sahası dışında bile paylaşmayan adam 6 pasta bile pas atar oldu. Uzun yazdım sanki yeter bu kadar 😀

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Atiba ve Sosa. Millet Gomez diyor da bütün takım Gomez'e oynadı. Attığından çok kaçırdı. Bana kalırsa Cenk Gomez'den daha iyiydi. Kritik yerlerde oyuna girip maçın gidişatını değiştirdi.

0|1
    0|0
    • Cenk tosun kesinlikle daha fazla süre alsaydı daha farklı olabilirdi fakat yedek kalmasına rağmen oda güzel bir sezon geçiriyor

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Hepsinin payı buyuk ama Gomez ve özellikle Atiba olağan üstü performans gösterdiler

Bu arada ses kadıköyden duyuldu mu :)

0|1
    0|0
  • Atiba diyorum adam hakkini veriyor.

0|1
    0|0
  • Tam olarak bir kişi diyemiyorsun, takımdık biz. O ruhla oynadık

0|1
    0|0
Yükleniyor...