Böyle bir durumda olsanız siz ne yapardınız?

ya siz olsanız bi köylü kızı ama çok güzel ve sizi çok seviyor bunuda biliyosunuz ama o kadar çok akrabası varki nerdeyse sizi vururlar diyeyim ama kız ilk defa birine aşık olmuş ve bundanda eminsiniz ne bileyim yani koyun yarısının onun akrabası oldunu düşünün yanı çabuk örenirler ve sorun olur napardınızz...? ben ne yapmalıyım

Güncellemeler:
saolun yardımlarınız benı rahatlattı :)

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• ben bir şey anlamadım

0|1
    0|0
    • sevdıgın bı kız dusun ve cok kalabalık bı sulalesı oldunu dusun bırazda belalılar dıyelım ama kız senı cok sevıor cıkarmısın onunla

• yok o zaman bulaşma cidden çok sevmiyorsan karışma bunların sağı solu belli olmaz

• saol bende oyle dusundum sıze sorayım sız gırmessenız bende gırmem o ıse :)

Kızlar Ne Diyor 1

• bu kadar korkacağına ikinizde birbirinizi seviyosanız anne ve babanı gönder istet kızı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kızı isterdim aga bu durumda can saglıgın için en iyisi bu.yada tanıdıklar vasıtasıyla çok hoşlandıgını okul bitince evlenmek istedigini onun da gonlu var gibi şeyler soylersen belki rezerve edebilirsin kızı

0|0
    0|0
    • kardeş daha kucuk kız ben lıse dort o lıse bır

• kabul et arkadaşlıgı kardeş

• ettim.sen o işi bir hallet bakalim.

• Liseliyiz yani :D bence bekle kardeş büyüyünce

0|0
    0|0
  • hacı sen onu seviyor musun?

0|0
    0|0
    • ıste tek sorun o bana oldursen vermezler o kadar akrabası fılan varken ımkansız yanı sunnı kurtler kızlarınada sozlerını gecırırler yane o ıste cıkmayım bulasmayayım dıyorum snce dusuncem ıyımı

• aynen öyle yap unut gitsin küçücük kız daha oda seni unutur bencede o kadar akraba varken vermezler sana keşke istediğin gibi olsaydı inşallah istediğin gibi olur ne diyeyim dua etmekten başka yapacak bişeyim yok allah yardımcın olsun kardeş :)

Yükleniyor...