Erkekler neden futbolu çok sever?

Tamam bende izlerim derbi maçlarını.. milli maçları nı hani tuttuğunuz takımıda anladım da şu superligden 3. Lige kadar hepsini fırsat bulunca izlemek hepsinden haberdar olmak da neyin nesi ya yabancı liglerde cabası Barcelona Real Madrid bunlarıda kabul.

0|2
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bir tutku olabilir. .
    ergenlik zamanı her ligin takımını hemen hemen futbolcularını bilirdim ama eski tutku kalmadı..
    abartıdır okadarı..
    ama idda oynadığım için bazı takımları yine biliyorum :D
    tvden takip etmem o derece delilik değil benimki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Futbolla büyüdüğümüz için alışkanlık oluyor belki de kadınlar daha sonra ev isi bilmem ne küçükken hevesli olduğu voleybolu o. kadar takip edemiyor

1|0
    0|0
  • Hobi diye bişey var, duydun mu hiç?

0|0
    0|0
    • hobi de bu kadar olur mu ya inanın bıktım artık kim kimi ne kadar a transfer etmiş bir futbolcu de hangi tarihte nerde nasıl ne kadara oynamış nerden nere gitmiş hepsini hepsini ay deliricem

• Olur. Bizim milletin kadınları genelde hiçbişeyi fazla ciddiye almaz, benimsemez, o yüzden hiçbir konuda bu tür takipçiliği olmuyor.

Ki bu herhangi bir meselede olabiliyor, basketbolu takip edip NBA'de kim kaç dakika sahaya çıktı, maç başı yüzde kaç şut isabet oranını bileni de var, müzik takip edip hangi grup ne zaman albüm çıkaracak, stüdyo kayıtlarında ne var, ne yapılıyor, ne ediliyor ezbere bileni de.

Ki bunların çoğunu hem kızlar hem erkekler takip edebiliyor da, bizim milletin kızları tuhaf biçimde çok uzak böyle şeylere.

• Ya ben de severim az da olsa eşime ayak uydurmaya da çalışıyorum ama bazen gerçekten haddi hesabını aşıyor.. teşekkür. goruş için

• babadan ogla gecen tek spor oldugu için

1|0
    0|0
  • kadınlar neden alışverişi sever?

1|0
    0|0
    • tamam da her mağazaya girmiyoruz seciciyiz yani bu ne ya inanın gına geldi hatta transfer listesi sürekli açık bilgisayarda

• tabi tabi hep öyledir :D sizin köyde biri o dertten öldü zaten :D :D

• Ben ilgilenmiyorum ya :D sarmıyor

1|0
    0|0
  • Bizimde hobimiz bu napalim başka

0|0
    0|0
  • ben takım tutmuyorum izlemeyi de sevmiyorum sadece oynamayı seviyorum

0|0
    0|0
  • Seksi kizlari daha cok severiz

0|0
    0|0
  • ne yapsın sizin gibi hergün dizi mi izlesin :D

0|0
    0|0
    • Her diziyi izlemiyorum hafta da izlediğim iki dizi var oysa hergun herçeşidini a-z ye takip ediyor

• Yok evlendiğimizden beri iddia oynamıyor. Ama tüyo veriyor grup gibi bişi var orda bide kulüplerin sayfalarına şunu transfer edin bunu satın diye yazıda gönderiyor.. ömrü mu yedi😊

• vayy bildiğin menejerlik yapıyor senin ki bursaspora da beğendiği topçu varsa öneride bulunsun, takım çok kötü :(

• Futbol ile ilgilenemedim hayatım boyunca.
    Genelleme yapmamalisin.

0|0
    0|0
  • Abart abart ne üçüncü ligi kanja sjshsh

0|0
    0|0
  • kelalaka bebi. su sporları severım.

0|0
    0|0
  • O bir şey mi. ben amatör maçları da takip ediyorum 😕

0|0
    0|0
  • Kimlik edinme kaygısı

0|0
    0|0
  • fudbolu sevmeyen adama erkek gozuyle bakmayız biz

0|0
    0|0
  • Ben sevmem

0|0
    0|0
  • senin hobin var mı :)

0|0
    0|0
  • doymuyoruz :)

0|0
    0|0
  • bilemiyorumki sevmeyenlerde var ayrıca

0|0
    0|0
  • yataktan kaçmak için :)

0|0
    0|0
    • En iyi goruş değilde en saçma cvp hangisi deseler bunu seçerdim

• tesekkur ederım iltifatınız için

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkek cinselliğinin en ilkel ve en derin unsurlarına sayısız bilinç altı mesajlar gönderebilen bir özelliği olduğu için futbol tüm dünyada nerdeyse rakipsiz olarak erkeklerin birinci ilgi konusudur.

1|0
    0|0
  • Erkeklerin vazgeçilmez hobisi

1|0
    0|0
  • Bende severim izlemesini degilde oynamasini

1|0
    0|0
Yükleniyor...