Bilinçaltımıza nasıl da nokta atışı yapıyorlar değil mi ?

Türkiye haritasını karşınıza alın ve bir memleketinize doğduğunuz büyüdüğünüz şehire bakın bir de takımını tuttuğunuz şehire. şimdi x şehrinin insanları salak dediğimde herkes ayağa kalkar, ya da ne bileyim x şehirin insanları kaldırımda yürüme özürlü desem herkes ayağa kalkar AMA O ŞEHRİN TAKIMI İstanbul TAKIMIYLA MAÇ YAPTIĞINDA DAHİ İstanbul TAKIMI TUTMAK NASIL BİR CEHALETTİR. bu bir kavgada babanı abini kocanı v.s. bırakıp karşı tarafı tutmak değil de ne ? insanları okuyup ne kariyer sunan beyin tutulacak takıma gelince ne kadar da ölü taklidi yapıyor değil mi?

MEMLEKETİNİ SATMAYANLAR VAROLUN. NOKTA

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Futboldan takımlardan ve tüm bu curcunadan anlamayanlar ne yapsın peki?

2|1
    1|0
    • şimdi tuk ki sen Adıyamanlısın; Adıyamanla ilgili tv de falan bir haber çıktığında kulak kabartıyorsan. ve Adıyamansporu desteklemiyorsan ben sana daha ne diyeyim

ZATEN ADIYAMANSPOR MADAGASKARIN TAKIMI.

• Çanakkaleliyim ama herhangi bir takımı desteklemiyorum.Çünkü anlamıyorum bu işlerden.

Çanakkaleliyim deyip geçiyorum leeee laaa hobaa demiyorum hiçbir zaman.

• helal olsun kardeş çok i*nelik bir paylaşım olmuş.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sadece futbol için söylemiyorum bunu ama kesin olan bir şey var; fanatiklik aptallıktır

1|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenmiyorum ancak doğduğu şehirden başka bir takımı destekleyenlere de bir şey demem. Kişi doğduğu yeri seçmiyor sonuçta, ek olarak altı üstü futbol...

0|0
    0|0
    • Sana Göre Aşk Laftan İbaret; BANA GÖRE HAYATIN ANLAMI

• demek istediğim vatanı kurtarmıyor sonuçta. herkes takılsın kafasına göre takılsın :) ama bir takımın fanatiği olarak böyle düşünmen gayet normal bence.

• haaa böyle ADAM GİBİ KONUŞ :)

Yükleniyor...